Головна Економіка З «ВИГОДОЮ» СІЛЬГОCПВИРОБНИКАМ ПО ДОРОЗІ…

З «ВИГОДОЮ» СІЛЬГОCПВИРОБНИКАМ ПО ДОРОЗІ…

У філії кредитної спілки «Вигода» відбулася зустріч з фермерами та власниками особистих селянських господарств Сокальського району.

Керуюча філією Жанна Журавінська привітала присутніх, подякувала їм за довіру та співпрацю. А далі голова кредитного комітету кредитної спілки Наталія Жирун презентувала роботу спілки, якій у минулому році виповнилося 25 років. Вона акцентувала увагу на кредитуванні фермерських та особистих селянських господарств, розповіла про вигідні умови кредитування, відзначила його переваги у «Вигоді», оскільки в працівників є добрі напрацювання у роботі з сільгоспвиробниками. Присутні фермери, які вже не раз скористалися кредитом у спілці, дякували, бо завдяки отриманим коштам зуміли придбати техніку, паливномастильні матеріали, якісне насіння, засоби захисту та інше. А це сприяло розвитку виробництва, покращенню врожайності та зростанню їхнього добробуту. Вони наголошували, що на власному досвіді переконалися, що їм з кредитною спілкою «Вигода» є вигідно.

Тож вкотре згадали про добре знайоме гасло «Свій до свого по своє», яке є актуальним і сьогодні. Пані Наталя також анонсувала про зменшення відсотків на кредити на поточний посівний сезон. Керівники фермерських господарств були втішені, що зможуть отримати кредити на проведення веснянопольових робіт на вигідних умовах.

Присутні висловлювали пропозиції, задавали запитання, на які отримували відповіді та поради від голови правління кредитної спілки «Вигода» Марії Сюми та головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА Віктора Федюка. Зустріч минула в дружній атмосфері. Сільгоспвиробники отримали надію, що при потребі можуть розраховувати на підтримку «Вигоди», яка не раз підставляла їм своє надійне плече.

Любов ЗАБЛОЦЬКА.
Фото автора.