Головна Економіка З «ВИГОДОЮ» – ВИГІДНО…

З «ВИГОДОЮ» – ВИГІДНО…

Тепло і породинному затишно було в кредитній спілці «Вигода» м. Сокаль 23 січня, куди завітали колядники. Господиня – керуюча Жанна Журавінська – гостинно зустрічала гостей, серед яких були члени кредитної спілки – підприємці – подружжя Антоніна та Володимир Степанчуки, поважні сокальці – директор краєзнавчого музею «Сокальщина» Василь Волошин, працівники культури та поетеси Любов Бенедишин, Руслана Антонюк, Галина Процюк.

За українським звичаєм митрофорний протоієрей, настоятель катедрального храму св. ап. Петра і Павла м. Сокаль отець Ярослав Кащук окропив йорданською водою приміщення і побажав кредитній спілці процвітання, а її працівникам – успішної праці, робити добро для громади, щастя українців.

А далі хтось розпочав колядку, яку підхопили інші, потім ще одну і ще… Згадували старовинні колядки, які співали їхні прадіди… Невдовзі всі відчули себе, наче в колі родини, бо колядки здружують, додають гарного настрою. Господиня пригощала колядників пампушками, цукерками, мандаринками та узваром. Любов Бенедишин, Руслана Антонюк та Галина Процюк читали вірші, директор Сокальського районного народного дому Ольга Мамуладзе, керівник ансамблю «Любисток» Лілія Конончук, диригент церковного хору катедрального храму св. ап. Петра і Павла м. Сокаль Ярослав Антонюк співали колядки, згадували як колись святкували різдвяні свята на Сокальщині, звичаї та традицій, яких дотримувалися в їхніх родинах, пригадували цікаві історії, які трапились з ними на Різдво, ділились спогадами.

На прощання присутні заспівали «Многая літа» та побажали, щоб кредитна спілка процвітала, була добрим другом для громадян, який протягне руку допомоги в скрутну хвилину, а їм з «Вигодою» – вигідно!

Любов ПУЗИЧ.
Фото автора.