Головна Життя ДОПОМОГТИ І ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ, І ШКОЛІ

ДОПОМОГТИ І ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ, І ШКОЛІ

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько та його заступник Василь Бойко провели виїзну нараду щодо функціонування дитячої дошкільної установи та загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів в селі Забужжя Опільської сільської ради.
Спершу очільники районної ради завітали в місцевий дитячий садок, де спільно із директором Оксаною Семенюк та Опільським сільським головою Андрієм Дмитрівим оглянули приміщення, у яких займаються діти, а також харчоблок та ознайомилися з організацією навчальновиховного процесу.

За словами Оксани Семенюк, дитячий садок у Забужжі на даний час відвідують 47 дітей, тут функціонує дві різновікові групи. Дітей обслуговують 9 працівників, які створили їм затишну, домашню атмосферу. Керівники району поспілкувалися з персоналом та вихованцями дошкільного закладу. О. Семенюк поділилась своїми планами щодо розвитку дитячого садка. Зокрема, керівник планує взяти участь в обласному конкурсі мікропроектів щодо встановлення ігрового майданчика. Водночас голова районної ради звернув увагу на необхідність утеплення та ремонту санвузлів дитячого садочка.

Після цього Микола Пасько та Василь Бойко, а також директор комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак побували у Забузькій ЗШ ІІІІ ст. Директор навчального закладу Ольга Айриш розповіла про проблеми, які існують у школі: це відсутність актової зали, потреба у додаткових приміщеннях. Очільники районної ради оглянули класну кімнату, обладнану за програмою Нової української школи, стан інших навчальних класів, побутових приміщень, їдальні, відремонтовані санвузли, а також друге крило школи, яке перебуває в аварійному стані.

Присутні обговорили можливість створення на базі Забузької школи навчальновиховного комплексу, що дасть можливість об’єднати садок та початкову школу.

Голова районної ради Микола Пасько запропонував директору дитячого садочка та Опільському сільському голові підготувати кошториси на ремонт санвузлів і на встановлення ігрового майданчика.

Директору Забузької ЗШ ІІІІ ступенів та керівнику «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дано доручення перевірити наявність правовстановлюючих документів на школу та акти виконаних робіт на попередні ремонти. А це дасть можливість визначити технічні завдання щодо виготовлення документів для проведення ремонту необхідних приміщень.

Наш кор.


Фото Анни Бродюк.