Головна Життя ДРОХІЧИН І СОКАЛЬ ОБ’ЄДНУЄ БУГ

ДРОХІЧИН І СОКАЛЬ ОБ’ЄДНУЄ БУГ

Минулої неділі офіційна делегація Сокальської районної ради взяла участь у відзначенні дня міста Дрохічин Республіки Польща. Очолював делегацію голова районної ради Микола Пасько. У своєму привітальному слові він зазначив, що завдяки співпраці між гміною Дрохічин і Сокальським районом був підготовлений міжнародний проект в рамках Європейської програми Польща-Білорусь-Україна, який переміг в конкурсі і проходить зараз погодження в українських міністерствах. Проект передбачає створення інфраструктури туристичного байдаркового маршруту по річці Західний Буг. Адже старовинне польське місто Дрохічин, як і Сокаль, теж стоїть на березі Бугу, який об’єднує дві країни.

Загальна вартість проекту складає майже 1,5 млн. євро. З них 90% – кошти Євросоюзу. В частині проекту, який реалізовує Сокальська районна рада, передбачено будівництво байдаркової станції в м. Сокаль, двадцятиметрової дерев’яної вежі на території Опільської сільської ради, пунктів відпочинку на березі Західного Бугу, закупівлі необхідного туристичного спорядження та обладнання для центру байдаркового туризму.

Впродовж урочистих заходів делегація Сокальської районної ради ознайомилась з історією Дрохічина, а під час святкового концерту народний аматорський ансамбль пісні і музики «Заспів» Сокальського народного дому привітав жителів цього польського міста українськими народними піснями. На завершення виступу нашого колективу голова Сокальської районної ради Микола Пасько вручив Подяку бурмістру Войцеху Божиму на знак співпраці та дружби між Сокальщиною та гміною Дрохічин.

Наш кор.