Головна Життя Схід і Захід разом, або історія про те, як сокальчани з луганчанами...

Схід і Захід разом, або історія про те, як сокальчани з луганчанами підкорювали Закарпаття

В межах спільного проекту регіонів «Змінимо країну разом» в учнів Сокальського ліцею №1 та школярів з Бондарівської гімназії була чудова нагода дізнатись більше один про одного, відпочиваючи протягом чотирьох днів на Закарпатті, поблизу міста Мукачево.

Незабутня туристична екскурсія Львовом, запашна кава та весела компанія. Також чудова можливість дати інтерв’ю для телеканалу «Перший західний». А пізніше шестигодинна дорога до місця призначення.

В осередку красивої закарпатської природи, тепер ми житимемо на базі відпочинку «Горбок», де надзвичайно чисте повітря, велике озеро, красиві алейки та безумовно дуже смачна їжа.

Велика кількість ігор на знайомство, захист проектів, на тему «Змінимо країну разом», гра «Що? Де? Коли?», дебати Карла Поппера, все це допомогло реалізувати свої вміння та знання кожному учню. Співаючи українські пісні під гітару, теплими осінніми вечорами, кожен відчував душевний спокій, і ту атмосферу, яка панує, коли поруч рідні люди, а ми усі стали рідними за ці, здається, такі швидкоплинні дні.
Окрім того, побували в Хустському замку, пройшли вісім ліній оборони замку Паланок, пізніше прогулялись вулицями Мукачева та оздоровились на термальних водах у Берегово. Захопливі екскурсії, багато красивих фотографій, а ще більше позитивних та справді щирих емоцій.

Ця поїздка надовго запам’ятається кожному з нас. Сподіваємось, що це була не остання зустріч.

Аліна СТАСЮК,•учениця 10А класу Закладу загальної середньої освіти IIII ступенів Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва.