Головна Життя Трьом вихованцям притулку для дітей у Львові на Різдво знайшли нову родину...

Трьом вихованцям притулку для дітей у Львові на Різдво знайшли нову родину – в сімейному будинку у Цеблові

ТРОЄ ДІВЧАТОК ЗНАЙШЛИ РОДИНУ

Різдвяні свята принесли трьом вихованцям притулку для дітей м. Львів радість та нову родину. Їх влаштували на виховання та спільне проживання у дитячий будинок сімейного типу в селі Цеблів, який функціонує при Згромадженні сестер Пречистої Діви Марії святого Йосифа Обручника.

Надія Цюра – мама-вихова­телька є монахиня. Сестра Ан­гелина зігріла зранені серця вже одинадцяти дітей різного віку з сімей, де батьки позбавлені батьківських прав. Вони чимало натерпілися. Старші вже вирос­ли і знайшли свою стежину у житті. Проте завжди з радістю зустрічаються з названою ма­мою, яка дала їм свою любов, домашній затишок, християн­сь­ке виховання, які повинні бути основою фундаменту життя кожної людини.

Нині ще троє неповнолітніх дітей семи та дев’яти років, є рідними сестрами, знайшли тут свою родину та затишну домів­ку. У прийомній родині нині вихо­вується шестеро дітей.

З притулку дівчаток забрали на Різдво та привезли додому в. о. начальника служби у спра­вах дітей Белзької ОТГ Ганна Гофрик, фахівець соціальної роботи Ірина Байда та мама-вихователька Надія Цюра. Тут на них чекали Вікторія-Валерія та Вікторія, яким по тринадцять років, навчаються у восьмому класі Белзької ЗОШ та сестра Мар’яна, котра допомагає сестрі Ангелині виховувати дітей.

Сестра Ангелина каже, що Господь дав їй таке призначення і вона щаслива, що може себе реалізувати у ньому. Виховання дітей – це важка праця, результати якої побачиш років через десять. І щоразу, коли приходить дитина у дитячий будинок, мусить шукати нові методи й підходи до неї аби допомогти дівчатам, які практично залишилися без батьків, зцілити їхні душевні рани, завдані найріднішими людьми, подарувати надію та повернути віру у добро.

Любов ЗАБЛОЦЬКА.