Головна Життя У перший день весни учні та педагоги Забузької школи відвідали пацієнтів у...

У перший день весни учні та педагоги Забузької школи відвідали пацієнтів у хоспісі в м. Угнів

Добро робить людину і весь світ прекрасним. Воно має властивість швидко поширюватись. Тому ми повинні відсунути дріб’язкові клопоти, метушню і не дати зникнути чистому баченню світу, щедрості душі, красі людського спілкування, зберегти людяність.

Саме із такими відкритими серцями, сповненими любов’ю, добротою, повагою до старшого покоління у перший день весни учні та педагоги Забузької ЗШ ІІІІ ст. відвідали пацієнтів у хоспісі в м. Угнів. Нас радо зустріли люди похилого віку, які молоді духом і за своє життя встигли зробити так багато, що їм є про що розповісти, а слухати їх дуже приємно. Із допитливістю діти заглядали у їх теплі, розумні очі, поглядали на їх мозолясті долоні і приймали ту нехитру і таку складну науку – жити полюдськи: творити добро, дбати про життя вічне, виконувати заповіді.

Ми приємно провели час: поділилися «вогником доброти», разом співали пісні, жартували… Тож частину своїх сердечок залишили у цих стінах.

Велика шана працівникам хоспісу, які не просто працюють, а оберігають здоров’я і життя пацієнтів. Їхні обличчя світяться мудрістю, добротою, а головне – любов’ю. Низько вклоняємося за Ваше велике терпіння та гарячі серця. Творімо ж добро! Живімо посовісті.

Ольга АЙРИШ, директор Забузької ЗШ ІІІІ ступенів.