Головна Інтерв'ю «Чекаємо у Сокалі на каву»: Такі поживні енергетичні батончики із запрошенням посма­кувати...

«Чекаємо у Сокалі на каву»: Такі поживні енергетичні батончики із запрошенням посма­кувати кавою в день перемоги над рашистами у старовинному місті над Бугом

«Чекаємо у Сокалі на каву»

Такі поживні енергетичні батончики із запрошенням посма­кувати кавою в день перемоги над рашистами у старовинному місті над Бугом –  Сокалі  отримують українські захисники від місцевих волон­терів.

З перших днів війни у Сокаль­ському ліцеї №1 імені Олега Рома­ніва збираються волонтери – вчи­телі, випускники, учні та їхні батьки. Спочатку, ми плели маску­вальні сітки для українських війсь­кових.  Пізніше подумали, що доб­ре було б  виготовляти батончики для бійців, які у воєнно-польових умо­вах під час бойових дій не завжди мають змогу щось поїсти, а це б доз­волило їм хоч ненадовго під­тримати  організм та відновити сили. Вирішили спробувати. До нас також приєдналися  випускники Сокальського ліцею №3 та вихо­ванці ПЛАСТу.  Невдовзі, разом  придумали  й бренд батончиків: «Чекаємо у Сокалі на каву».

Добру справу підтримали фі­нансово друзі зі США, допо­магають й сокальчани, які при­носять продукти або ж офірують гроші.

За цей час нами виготовлено майже 3000 батончиків, на це пішло 450 кілограмів продуктів та 160 годин праці.

Енергетичні смаколики уже від­пра­вили у вісім областей України, зокрема: у Харківську, Сумську, Донецьку, Чернігівську, Луганську, Одеську, Херсонську та Львівську (Яворівський військовий п­олігон). На етикетках зазначено склад та дата виготовлення, але по-особливому  вій­­ськових «гріють» слова-підба­дьорення та запрошен­ня у Со­каль на каву після пе­ре­моги над ро­сі­йсь­ким агресором. Батон­чиків є 30 різно­видів. Їх виготовляють із таких інгредієнтів: вів­ся­них пластівців, жу­рав­лини, кураги, чор­нос­ливу, родзинок, горіхів, ара­хісу, меду та насіння соняшника. Нині в команді дорослі та діти: вчителі, учні, студенти. Коли є замовлення, працюють в перервах між роботою та нав­чан­ням або ж вечорами.

Для нас найкращою мотивацією для продовження праці є слова подяки та світлини від військових, а також нові замовлення.

А ще хочемо сказати ве­личезне «Дякую» людям, які приносять продукти (мед, горіхи, родзинки та курагу) та перераховують кошти  на картку 4731185611956480.

Ми щасливі, що в такий спосіб допомагаємо ЗСУ та робимо свій вклад у перемогу. Дякуємо кож­ному, хто працює на нашу пере­могу! Бо тільки разом ми сила, ми переможемо!

Юлія ОЖГА,

заступник директора ЗЗСО Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва.