Головна Коротко ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ВУГІЛЬНИКІВ

ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ВУГІЛЬНИКІВ

27 червня у Сокальській райдержадміністрації відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань будівництва, житловокомунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради під головуванням голови комісії Богдана Гагалюка.
У її роботі також взяли участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, голова райдержадміністрації Роман Токай, голова районної ради Микола Пасько, т. в. о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, директори шахт, профспілкові лідери.
На засіданні обговорили складну ситуацію, яка склалася у вугільній галузі регіону через несвоєчасну виплату заробітної плати гірникам.

Вирішено скерувати звернення до Кабінету Міністрів України та профільного міністерства щодо негайної повної виплати заборгованості по зарплаті за травень та авансових платежів за червень. Керівництво області також звернулося з проханням до профспілкових організацій та шахтарських колективів утриматися від акцій громадянської непокори, оскільки у найближчі кілька днів очікується надходження коштів на їх рахунки. Станом на 27 червня ДП «Львіввугілля» отримало лише 34% заробітної плати за травень.

Також комісія розглянула лист керівництва ДП «Львіввугілля», директорів шахт і голів профспілок щодо критичної ситуації з переробки та відвантаження вугільного концентрату через незадовільну роботу ПАТ «Львівська вугільна компанія».
Любов ЛУЦІВ.

P.S. За інформацією головного бухгалтера ДП «Львіввугілля» Тараса Бабія, 2 липня на рахунки підприємства надійшли кошти від реалізації вугільної продукції на виплату заробітної плати в розмірі 29% за травень поточного року. Кошти поступають на особові рахунки працівників. Загалом за травень 2018 року буде виплачено 63% зарплати.