Головна Коротко ПЕРЕКРИВАЛИ ДОРОГУ

ПЕРЕКРИВАЛИ ДОРОГУ

30 червня жителі села Перетоки перекривали дорогу. Сюди вийшли не тільки автолюбителі, але й літні люди та молоді мами, бо не можуть проїхати візочками чи відвезти дітей у дитячий садочок. Місцевим жителям увірвався терпець чекати, коли почнуть її ремонтувати. І вимагають від влади, щоб належно виконували свої обов’язки, проводили контроль за коштами, які виділили на ремонт доріг і посприяли у найшвидшому ремонті дороги Червоноград – Перетоки.

До жителів села, які перекрили дорогу, приїхали голова РДА Роман Токай, начальник Сокальського відділення поліції Володимир Звадюк, сільський голова Надія Гібляк. Через деякий час грейдер розгорнув дорогу, але це тимчасове явище, її пора вже давно відремонтувати як належить.

2 липня жителі с. Перетоки знову перекрили дорогу. Начальник відділу ЖКГ, цільових програм та розвитку інфраструктури РДА Степан Шевчук, який виїхав на місце, від імені РДА запевнив, що 2627 липня відбудеться тендер на проведення ремонту доріг, який визначить переможця. З ним буде укладений договір на ремонт аварійної дороги у с. Перетоки. Місцеві жителі вирішили зачекати до оголошення переможця тендеру. В іншому випадку вони знову будуть перекривати дорогу.

Наш кор.