Головна Коротко Сокальська лікарня отримає нову кисневу станцію

Сокальська лікарня отримає нову кисневу станцію

КИСНЕВІ СТАНЦІЇ ДЛЯ ЛІКАРЕНЬ

29,5 млн. грн. державної субвенції Львівській області виділили відповідно до постанови Кабміну №1027 від 29.09.2021 року. За ці кошти закупили чотири кріогених газифікатори для Перемишлян­ської, Пустомитівської, Сокальської та Кам’янко-Бузької центральних районних лікарень, та вісім кисневих станцій.

Щодо дванадцяти станцій від МОЗ, то це станції моделі «Ery-Oxy-45» (виробництво – Туреччина). Вже до кінця лютого їх отримають, зокрема, й КНП «Сокальська ЦРЛ». Вартість однієї станції, із закуп­лених МОЗ, скла­дає майже 2,7 млн. грн. Їх продук­тивність становить 500 л кисню за одну хвилину.

«Зараз лікарні області забезпечені киснем для підтримки кисневозалежних пацієнтів з коронавіру­сом. Ми готові до можливого спалаху захворюва­ності у лютому, бо маємо досвід попередніх хвиль збільшення кількості хворих. У випадку погіршення ситуації, рідкий кисень докуплятимуть у хімзаводу. Загалом, для лікування хворих на ковід на Львів­щині розгорнуто 5166 ліжок у 24-х лікарнях. Зок­рема, 92% ліжок забезпечені подачею кисню», – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.