Головна Коротко У ПЕРЕВІЗНИКІВ СМІТТЯ НОВА МІШЕНЬ – ТАРТАКІВ

У ПЕРЕВІЗНИКІВ СМІТТЯ НОВА МІШЕНЬ – ТАРТАКІВ

Вночі з 7 на 8 і 8 на 9 вересня на сміттєзвалище с. Тартаків невідомі привезли та скинули чотири фури сміття. Як повідомив депутат Сокальської районної ради Юрій Козійчук, це неабияк обурило жителів, які дослідили за наявністю цінників із супермаркетів та квитанцій, що цей непотріб привезли зі Львова.

У вівторок Тартаківський сільський голова Степан Орловський викликав наряд поліції та написав заяву про завдану шкоду громаді та вивіз несанкціонованого сміття. Працівники Сокальського відділення поліції за камерою спостереження встановили, що сміття привіз до Тартакова підприємець з м. Кам’янкаБузька, фури якого його вивозять зі Львова. Гореперевізник зізнався, що раніше возив сміття в Чернігівську область. Та нещодавно один з його колег (пан Віталій) повідомив, що можна везти сміття у Тартаків Сокальського району, тут все погоджено з місцевою владою, лише потрібно заплатити 5 тисяч гривень за фуру. І він заплатив 15 тисяч гривень. Кому платив, невдовзі з’ясує слідство. Відомо, що таких фур мало бути 15. Уявіть лишень, які гори сміття з’явилися б на сміттєзвалищі у Тартакові. А яким екологічним лихом це могло б обернутися для села?! Однак, за нашими гуманними законами притягнути перевізника до відповідальності можна лише після висновку Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Тартаківська громада звернулася до неї і чекає, коли її представники приїдуть на місце скидання сміття та складуть відповідні акти. Це й визначить міру вини перевізника, яку той завдав громаді, екології та мешканцям. Сподіваємось, що зло буде покаране і перевізник понесе належну відповідальність.

Наш кор.