Головна Коротко З РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ – ПОНАД 13 МІЛЬЙОНІВ НА ДОРОГИ СОКАЛЬЩИНИ

З РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ – ПОНАД 13 МІЛЬЙОНІВ НА ДОРОГИ СОКАЛЬЩИНИ

17 вересня голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся з громадою села Перетоки та депутатами сільської ради. Йшла мова про подальший ремонт дороги ЧервоноградПеретоки. Люди цікавились, коли техніка виїде на дорогу, щоб розпочати ремонтні роботи.

Микола Пасько розповів, що цього року на дорогу ЧервоноградПеретоки виділено 7 млн. 200 тис. грн. 6 млн. грн. – кошти з обласного бюджету, а 1 млн. 200 тис. грн. – гроші районного бюджету. Загалом у 2018ому на районну програму «Дороги Сокальщини на 20182020 роки» з районного бюджету було виділено 13 млн. 900 тис. грн. «Районна рада всі свої зобов’язання виконала. Кошти передані місцевим радам, які в свою чергу, передали їх в ДП «Львівський облавтодор». Останні вирішують всі питання, які пов’язані з подальшим ремонтом доріг», – наголосив очільник районної ради.

У результаті розмови, активісти вирішили звернутись в ДП «Львівський облавтодор», щоб отримати всі необхідні документи з приводу ремонту дороги Червоноград-Перетоки, а також зустрітись із головою ЛОДА.

Вл. інф.