Головна Коротко В Конотопах бажаючі мають можливість опанувати ази кравецької майстерності

В Конотопах бажаючі мають можливість опанувати ази кравецької майстерності

СПІЛЬНА ДОБРА СПРАВА ОБ’ЄДНАЛА НАС

Село Конотопи, хоч маленьке, але дружне та згуртоване. Наша громада не раз брала участь у різноманітних проектах аби заохоти­ти молодь розвивати свою творчість та впроваджувати у життя цікаві ідеї. Реалізувати ці задуми допоміг проект «Активна церква громади» та «Українська освітня платформа», у рамках якого торік вдалося придбати чотири швейні машинки, а згодом завдяки уже дру­гому проекту «Коло-Нас», бажаючі змогли опанувати ази кравецької майстерності. Нині в релігійній світлиці, до речі яку також відремонту­вали спільно громадою, щовечора збираються місцеві активістки й шиють.

На першому майстер-класі жінки, пошили український прапор, який тепер є окрасою світлиці. Добру справу сільського жіноцтва підтримали як дівчата, так і пенсіонерки. До них долучилися мами наших захисників – Ірина Ковалів і Надія Оріховська, староста Світлана Коляда і отець Орест Рубель, які завжди підтримують наші починання.

Згодом швеї-волонтерки здобули навики з пошиття шапок і бафів. Ці вироби передали нашим захисникам, зокрема, воїнам-землякам. Далі плануємо майстер-класи з пошиття екоторби й дрібного ремонту одягу, про які ми заздалегідь повідомимо, щоб усі бажаючі змогли прийти на заняття.

Дякуємо «Українській освітній платформі», представники якої дали можливість реалізувати такі корисні для громади задуми, допомогли нам повірити у себе, не боятися мріяти, впроваджувати нові інновації та проекти. Проте найголовніше – спільна добра справа об’єднала нас, дала можливість підтримати один одного у цей нелегкий час, а молоді – шанс здобути нову професію.

Тепер ми працюємо разом, допомагаємо ЗСУ наблизити перемогу.

Ірина ТКАЧУК,
учасниця проекту.