Головна Коротко В Сокальській міській раді побували дев’ять волонтерів з німецьких міст Дессау-Росслау та...

В Сокальській міській раді побували дев’ять волонтерів з німецьких міст Дессау-Росслау та Дрездена

ДОПОМАГАЮТЬ І ВІЙСЬКОВИМ, І ВПО

Минулої суботи в Сокальській міській раді побували дев’ять волонтерів з німецьких міст Дессау-Росслау та Дрездена. Вони вже не вперше привозять гуманітарну до­помогу для потребуючих в БФ «Карітас»-Сокаль. З перших днів війни волонтери з громадської організації «Допомога Україні» активно допомагають українським військовим та внутрішньо переміщеним особам.

Ця допомога досить суттєва: кілька фур засобів гігієни, продуктів харчування, одягу були доставлені з Німеччини в Сокаль та розподілені для ВПО та військових.

Сокальський міський голова Сергій Касян подякував волонтерам за їхню безкорисливу працю, адже вони, попри основну роботу, ще встигають збирати гуманітарну допомогу та долають тисячі кілометрів, щоб доставити її потребуючим. Тішимося, що маємо надійних друзів – поля­ків, німців, великобританців, які допомагають українцям у важкі часи війни.

Голова Червоноградської військової адміністрації Андрій Дяченко та менеджер Благодійного фонду «Карітас»-Со­каль, депутат міської ради Мар’яна Яремчук також подяку­вали волонтерам, наголосили на важливості подальшої міжнародної співпраці.

Гості з Німеччини були приємно вражені намальованими патріотичними малюнками учнів Сокальської школи мис­тецтв ім. Віктора Матюка. Директор школи Оксана Думан­ська розповіла про намальовані малюнки, що кожен з них символізує. Ці учнівські роботи передали в Німеччину, там волонтери планують організувати благодійну виставку малюнків українських школярів.

Наприкінці зустрічі міський голова Сергій Касян вручив координатору від міста Дессау-Росслау намір про співпра­цю, а волонтерам – подяки від міської ради за надану гуманітарну допомогу та їхній вклад в перемогу України. В майбутньому очікуємо підписання угоди між Сокалем та Дессау-Росслау і реалізацію спільних міжнародних проєктів.

Ольга ДЕНИСЮК.

Фото автора.