Головна Коротко Відбулося засідання громадської ради при Сокальській райдержадміністрації

Відбулося засідання громадської ради при Сокальській райдержадміністрації

Відбулося засідання громадської ради при Сокальській райдержадміністрації, яке вела Мар’яна Яремчук. На ньому розглянули чотири важливих питання. Зокрема, перше – це проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2017 рік. Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Наталія Лагода ознайомила присутніх з основними тезами вище названої програми по всіх галузях народного господарства. У присутніх до доповідача було багато запитань, на які ті отримали відповіді. Члени громадської ради звернули увагу на те, що необхідно ініціювати повернення цінних лісових масивів у власність територіальних громад Сокальщини з метою створення національного парку.

Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної, юридичної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату РДА Орест Величко, який поінформував про набір громадян на службу за контрактом у Збройні Сили України.

Важливим було й питання «Про обговорення змін до районної Програми «Дороги Сокальщини 20152017 роки». Начальник відділу житловокомунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури РДА Степан Шевчук сказав, що зроблено торік і що планують – в цьому році. Члени громадської ради висловили незадоволення станом доріг на Сокальщині, акцентували увагу на їх аварійних відтинках. Рекомендували Сокальській РДА спільно з громадськими активістами провести обстеження якості проведених у 2016 році ремонтних дорожніх робіт у районі.

Присутні також заслухали головного лікаря КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ» Романа Шведа, який розповів про реформування медичної галузі в Україні та перспективу створення госпітального округу в районі, просив громадськість не стояти осторонь, а допомогти відстояти центр госпітального округу у Сокалі.

Громадська рада подала свої рекомендації РДА по кожному питанню.

Любов ПУЗИЧ.