Головна Листи ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ

ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ

Літні канікули у розпалі. Гамірно на дитячому майданчику с. Шпиколоси. Культурне дозвілля дітей організовують завідувач Народного дому М. Шкварка та завідуюча бібліотекою Т. Бобко. Тут і малюнки на асфальті, конкурси віршів, вікторини, загадки та різноманітні ігри. Особливо сподобалась глядачам: діткам, мамам, бабусям – лялькова вистава «Колобок» у виконанні дітей. Казкових персонажів та декорацію до п’єси допомагали готувати бабусі. Завідувач Народного дому підготувала цікаву вікторину «Казкові герої», яка довела, що діти люблять читати казки.

Виставка книг «Червона казка літа» проілюструвала велику кількість книг казок у сільській бібліотеці. Вірш, який прочитала Яна Вакула, відобразив роль казки в житті дітей.

Дітям народна казка потрібна, як духовний хліб, що, як і хліб насущний, ніколи не приїдається. Казки – нев’янучі духовні квіти народу, що полонять своєю красою кожного, хто слухає, читає звабливу їхню мову. Милує душу пісня материнська над колискою, а вже й казкабайка дідусева чи бабусина тчеться на здоровий сон, на щасливу долю. І стільки в ній дивовижного, незвичайного, прекрасного!

Присутні гаряче аплодували аматорам сцени, які озвучували казкових героїв, а саме: Марті Гаврилюк, Олі Бобко, Андріані Панас, Максиму Жеребецькому, Миколі Жеребецькому, Назару Шкварка, Роману Шкварка, Максиму Джураку.

Батьки висловили вдячність працівникам культури за організацію літнього відпочинку дітей. Тисячі речей у житті забуваються, а ті хвилі, коли мама чи бабуся оповідали казки, не забудуться ніколи.

Любов БОРИС, вчитель-пенсіонер, с. Шпиколоси.