Головна Листи Діти з Великомостівського ліцею та жителі громади наколідували для ЗСУ понад 116...

Діти з Великомостівського ліцею та жителі громади наколідували для ЗСУ понад 116 тис грн

ВЕЛИКІ СПРАВИ МАЛЕНЬКИХ УКРАЇНЦІВ

Діти 3-А класу Великомостівського ліцею разом зі вчителькою Ларисою Кондратюк під час різдвяних свят заколядували гроші, одноголосно вирішивши, що всі кошти відда­дуть на потреби Збройних сил України. У дітей виникла ідея, що вони неодмінно мають купити військовий дрон.

«Здійснилася наша спільна мрія. Два мі­сяці ми все робили, щоб отримати цей ре­зультат. Готувалися, вчили слова, шу­кали костюми. І 25 грудня цілим колективом пішли колядувати в кожну родину нашого 3-А класу. Ми впоралися чудово! І ось резуль­тат – 20320 грн. Доєдналися до спільного проєкту Великомостівської міської ради по закупівлі дронів для наших Захисників. І, нарешті, дрон «прибув» до нашого класу! Радості дітей не було меж! Щиро дяку­ємо дітям за спільну працю. Дякуємо бать­кам, які в такий величний День Різдва Хрис­тового, доєдна­лися і допомагали дітям. Дякуємо всім нашим добрим господарям і госпо­диням, які так чекали і щедро віддячили ко­лядникам. Молимося за наших Героїв. Нехай дитячий і «не дитячий» подаруночок буде вам корисний! Найкращі наші, дякуємо вам! Бережіться!», – написала на своїй сторінці Лариса Кондратюк.

До цієї благородної мети також доєдналися працівники Великомостівської міської ради, її комунальні установи, депутати міської ра­ди, діти та вчителі Пристанської гімназії, па­рафіяни Свято-Успенського храму м. Великі Мости та інші жителі громади. Разом вдалося назбирати 116320 грн. За ці кошти вирішили придбати 4 FPV-дрони. Їх передадуть аеро­розвідникам, що захищають нашу державу на Бахмутському напрямку. Окрім цього, частину коштів віддадуть на потреби 3-ої окремої танкової бригади та 214-ого окре­мого спеціального батальйону OPFOR.

Ірина ПЕТРУК.

Фото автора.