Головна Листи ГОЛОДУВАННЯМ ЗАПОБІГАЙМО ХВОРОБАМ

ГОЛОДУВАННЯМ ЗАПОБІГАЙМО ХВОРОБАМ

Україні вже четвертий рік йде війна. Сотні бійців повертаються зі зламаною психікою, нічними кошмарами і нездатністю продовжувати звичайне життя. У ЗМІ з тривогою повідомляють про зростання випадків самогубства учасників АТО, бо в нас немає належної психологічної реабілітації ветеранів війни на сході. І колишні воїни залишаються сам на сам із своїми проблемами, хоч і відчувають внутрішній дискомфорт, не звертаються до психолога. Часто їх історії закінчуються цілковитим розчаруванням у всьому, що відбувається навколо, і навіть трагічно, про що свідчить статистика. Їм потрібна психологічна реабілітація. На жаль, сьогодні наші психологи застосовують сучасні методи лікування, які є малоефективними і поверхневотимчасовими, тому що діють в супереч законам природи та багатовікової практики.

Ще батько медицини Гіппократ наголошував, що «мудрість заключається в тому, щоб пізнати все те, що створено природою». А тому запитую у тих, хто є відповідальним за охорону здоров’я в державі: «Чому наша медицина не лікує всі ці психічні хвороби методом розвантажувальної дієтичної терапії (РДТ)?» Даний метод є дохідливо описаний в книзі професора Ю. С. Ніколаєва «Голодание ради здоровья». Він є доступним і дешевим методом лікування різних психічних хвороб, які лікують і не можуть вилікувати в психіатричних лікарнях України. За це Ю. С. Ніколаєв дістав звання професора, а його метод лікування цих недуг був визнаний світовою наукою, як найбільш ефективний. Добре було б, нашим шановним лікарямпсихіатрам спробувати лікувати ветеранів АТО, які страждають на психічні розлади методом РДТ, для цього вони мають досконало вивчити його і спробувати на собі. Лише згодом організувати першу групу добровольців для голодування, щоб на практиці показати усьому суспільству чудесне зцілення душі і тіла людини. Для цього потрібно строго дотримуватись режиму РДТ, особливо при виході з голодування. Порушення цих нехитрих правил, може завдати шкоди людському організму. Чим і користуються недруги методу, щоб залякати людей, які побачили у ньому свою «рятівну соломинку» і хочуть випробувати його на собі.

Голодуванням можна запобігти багатьом недугам, в тому числі діабету та хворобам крові. Щоб народити здорове потомство, перед вагітністю, очищають і зміцнюють свій організм голоданням навіть звірі, наприклад, олені. В багатьох народів існує культ здорового зачаття! Наприклад, в Індії є храм здорового зачаття, куди йдуть молитися про здорове потомство і дотримуються кілька днів посту. Колись молоде подружжя ходило на прощу. Тепер ніхто над цим не задумується, через те маємо, те що маємо. Україна б’є «рекорди» по народженню хворих дітей, а скільки дітей та колишніх вояків страждають на нервові розлади. Вже зараз потрібно думати про те, щоб наступне покоління було духовно і фізично здоровим. Адже сьогоднішні діти – це цвіт нашої нації. І боляче, коли він опадає так і, не розцвівши…

Володимир ЗАРЕМБА,•с. Велике.