Головна Листи СЛОВОМ МОЖНА ПОРАНИТИ, А МОЖНА Й ЛІКУВАТИ ДУШЕВНУ БІЛЬ…

СЛОВОМ МОЖНА ПОРАНИТИ, А МОЖНА Й ЛІКУВАТИ ДУШЕВНУ БІЛЬ…

«Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було – Бог. З Богом було воно споконвіку. 3 Ним повстало все, і ніщо, що повстало, не повстало без нього. У ньому було життя, і життя було – світло людей», – так говориться у святій Євангелії від Іоана (І глава 14 стих) про значення слова у нашому житті. Воно надзвичайно велике, через що під час проповіді в світле Христове Воскресіння священик акцентує на цьому увагу. Адже словом можна ранити людину, лікувати її душевний біль, і наставити на праведну дорогу. Євангелію можна читати різними мовами, зокрема, грецькою, латинською, і навіть мовою, якою проповідував Христос – єврейською.
Ісус Христос навчає людей притчами. Після однієї зі своїх проповідей Він сказав: «Блаженні ж ті, хто слухає Божого Слова і його береже» (Від Луки 11.28). Після Воскресіння Христос підійшов до апостолів і промовив до них: «Дана мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх во ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати усе те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь» (Євангелія від Матвея (28.1820).

В теперішній час Слово Боже у храмі проповідує священик або єпископ, який хоче донести до парафіян Євангелію і розкрити найбільшу істину – любові Бога до людини. Парафіяни дуже люблять духовні науки та настанови, і приймають їх у свої серця.
Подібно, як приємна проповідь священика, так і люди, хочуть почути правдиву інформацію, які отримують зі ЗМІ, особливо, у цей нелегкий час для України та українського народу. Хотілось, щоб місцеві засоби масової інформації висвітлювали злободенні події оперативно та об’єктивно, бо вони дзеркало, яке відображає роботу влади, події, які відбуваються на теренах нашого району, на них покладена відповідальна місія – служити Правді, Громаді та Україні. Будьте чесними перед собою та Господом.

Володимир ЖАРСЬКИЙ,•протоієрей, настоятель церкви Вознесіння Господнього м. Сокаль.