Головна Листи Ігор Бедрик у Сокалі майже щодня біля пам’ятника Т. Г. Шевченку чи...

Ігор Бедрик у Сокалі майже щодня біля пам’ятника Т. Г. Шевченку чи під торговим центром «Місто» крутить українські пісні та збирає гроші на ЗСУ

КОЖНА ГРИВНЯ НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ

так вважає сокалець Ігор Бедрик, який майже щодня біля пам’ятника Т. Г. Шевченку чи під торговим центром «Місто» крутить українські пісні та збирає гроші на ЗСУ. У кінці травня він передав 30000 гривень на потреби військо­вих. А у квітні волонтер долучився 20000 гри­вень до збору коштів для придбання коптера Mavic 3E Combo, який буде допомагати знищу­вати ворога і зберігати життя нашим побрати­мам з гвардії наступу «Рубіж».

Щиро дякуємо пану Ігорю за працю і допо­могу, як і усім сокальцям, які роблять донати і допомагають Збройним силам. Хтось має можли­вість скинути 20 гривень, а інші – 100-300 гривень, то обидва внески є вагомими. Адже всі гроші спрямовані на те, щоб допо­могти нашому війську.

Разом – ми сила, бо кожна гривня, це маленька цеглинка у нашу перемогу, це куплена «пташка», тепловізор чи інші необхідні речі, які вкрай потрібні нашим хлопцям.

 

Христина ПРОКОПЧУК-ЧАПАРІНА,
волонтер.