Головна Листи ЇМ ПОТРІБНІ ТУРБОТА І ДОБРЕ СЛОВО

ЇМ ПОТРІБНІ ТУРБОТА І ДОБРЕ СЛОВО

У ЗСШ ІІІІ ступенів №4 м. Сокаль відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку, організаторами якого були Сокальська районна асоціація людей з інвалідністю, районна організація ветеранів України, Товариство Червоного Хреста України, Спілка ветеранівполітв’язнів і репресованих. Ансамбль «Яворина», творчий колектив Сокальської асоціації людей з інвалідністю (керівник Надія Бокало) і талановитий учень Сокальського професійного ліцею Богдан Федашко підготували для літніх учасників свята концертну програму.

З теплими словами виступили голова Сокальської асоціації інвалідів Оксана Кононова, голова районної організації ветеранів Алла Вавринчук і голова Товариства Червоного Хреста Леся Поліха. З гуморесками долучилися члени Спілки ветеранівполітв’язнів і репресованих Ігор Бабський і Михайло Куцяба.

Крім концерту, літні люди разом із молодими волонтерами провели акцію «Вік вимагає» (Age Demand Action), яку щороку в цілому світі у цей день проводять громадські організації. Ця акція дає змогу людям похилого віку висловити свої занепокоєння щодо захисту своїх прав та інтересів, озвучити свої проблеми та потреби тощо. Наші мікровистави присвячені проблемам пільгових перевезень пенсіонерів у міському і приміському транспортах, нерозумінню і неповазі щодо ставлення до літніх людей з боку молоді у тому ж транспорті, супермаркеті.

Від імені усіх учасників свята висловлюємо щиру подяку начальнику відділу освіти Сокальської РДА Роману Монастирському, директору Сокальської школи №4 Наталії Драган за благодійно надане приміщення, керівнику ТзОВ «Ніка» Марії Шамборовській – за солодощі. Також дякуємо фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє», українському партнеру ВБО «Турбота про літніх в Україні» та їх програмі «Місце зустрічі: діалог» за підтримку проектів, завдяки яким маємо можливість проводити такі заходи та підтримувати людей, які постраждали від тоталітарних режимів, зокрема, від нацизму.

Ніна СЕРГЕЄВА, член Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю.