Головна Право Захопили 700 га сільгоспземель

Захопили 700 га сільгоспземель

Правоохоронці викрили самовільне захоплення земельних ділянок площею сімсот гектарів у Буському та Сокальському районах. Встановлено, що у Буському та Сокальському районах Львівської області працівники товариства з обмеженою відповідальністю посіяли сільськогосподарські культури на самовільно захоплених площах. Правоохоронці з’ясували, що договори оренди на користування землею із вказаним товариством та будьякими іншими фізичними або юридичними особами не укладали.

«Відповідно до баз даних, вказані землі відносяться до земель державної власності (землі запасу та резервного фонду), а також приватної власності (не витребувані паї та паї померлих громадян). На даний час залучені спеціалісти для проведення розрахунку вартості самовільно захоплених земельних ділянок та встановлення суми завданих збитків», – йдеться в повідомленні.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 1 ст. 1971 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф від двохсот до трьохсот мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців. Проводять досудове розслідування.