Головна Листи КОХАННЮ НІЩО НЕ Є НА ЗАВАДІ…

КОХАННЮ НІЩО НЕ Є НА ЗАВАДІ…

Війна підштовхнула українців перефор­матувати ставлення до життя, а декого й відважитись на серйозний крок – створити сім’ю. З 8 листопада відділ ЦНАП Сокальської міської ради почав надавати послуги по державній реєстрації актів цивільного стану. Жителів Сокальської громади об­слуговує адміністратор відділу ЦНАП Віра Шавалюк. Відтак за період з 8 листопада по 31 грудня 2023 тут зареєстрували чоти­ри шлюби, у двох з них нареченими були військовослужбовці.

2024 рік у Сокальській громаді розпо­чався також позитивно: за перші 5 днів у відділі ЦНАП зареєстрували три одружен­ня, а станом на 7 лютого офіційно офор­мили свої стосунки вісім пар, з них чотири військовослужбовців. Серед яких сокаль­чанин Олег, який під час відпустки одру­жився зі сво­єю коханою Христиною. Війна заставила його переосмислити життєві цінності й не відкладати життя на потім. Адже воювати значно легше, коли знаєш, що тебе вдома чекає кохана дружина. Закохані в скоро­чені терміни зареєструва­ли шлюб, адже наречений знову поверта­ється до вій­ськової служби.

У кожної з восьми пар своя історія кохання. Кожна зворушує до глибини душі, бо попри різні випробування має щасливий кінець… Тікаючи від масових обстрілів рашистів, нареченій Тетяні довелося залишити рідний дім в Мико­лаївській області. На Сокальщині жінка знайшла не лише прихисток, але й ко­хання. Її наречений Ігор з с. Переспа, який захищає нашу землю від окупан­та… З піднесеним настроєм та особли­вим трепетом в душі вони отримали свідоцтво про шлюб.

…Військовослужбовець Дмитро Квасний з с. Комарів, який захищає Україну на східних теренах, у лютому прийшов у відпустку й зробив пропози­цію коханій Світлані стати його закон­ною дружиною. Привітали молодят з одруженням не лише працівники відділу ЦНАП Сокальської міської ради, але й усі відвідувачі… Молодим побажали щас­ливої долі, а нареченому у скорому часі повернутися додому з перемогою живим та здоровим (на знімку).

Весілля в умовах воєнного стану дещо особливе. Народження нової сім’ї слугує символом відродження країни, впевне­ності у майбутньому та віри в перемогу добра над злом. Бажаємо нареченим, які поєднали свої долі в час випробувань та боротьби, великого кохання, щасливого подружнього життя під мирним небом Ук­раїни і найближчим часом покращити де­мографічну ситуацію на Сокальщині. З першого січня в Сокальській громаді уже народилося 17 діток! Сімнадцять грома­дян України!

Сьогодні ми усвідомлюємо, що найцін­нішим для нас є життя, яке ні в якому разі не можна ставити на паузу…Треба жити тут і зараз. Ніхто не знає, що буде далі.

Любов ПУЗИЧ.