Головна Військо В Угнівській школі відбулася зустріч з випускником, а нині військовим 63-ї бригади...

В Угнівській школі відбулася зустріч з випускником, а нині військовим 63-ї бригади з позивним «Лебідь»

ХВИЛЮЮЧА ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКОМ ВІЙСЬКОВИМ

В Угнівській ЗШ І-ІІІ ст. імені бра­тів Онишкевичів відбулася зустріч з випускником, а нині військовим 63-ї бригади з позивним «Лебідь». Ігор приїхав на декілька днів у від­пустку до батьків, які проживають у селі Михайлівка. У 2016 року хло­пець пішов на контракт в армію, а коли його термін закінчився, поїхав в Чехію на роботу. Там його й за­стала вістка про повномасштабне вторгнення росії в Україну. Дізнав­шись про це двадцятишестилітній Ігор 27 лютого повернувся в Украї­ну та одразу поїхав у бригаду, де служив. Невдовзі на базі 24 бри­гади було створено нову бригаду, куди він i пішов служити. Відтоді мужньо захищає Україну від оку­пантів. Воїн вже побував на різних напрямках і зараз теж виконує бойові завдання в одному з таких місць.

Запрошений гість не на багато старший за учнів-старшокласників, (23 лютого йому виповниться 29 років), а вже побував в АТО та на війні, і не раз зустрічався із смертю. З болем і сумом ділився він спога­дами, розповідав школярам про що пережив за час, проведений на фронті.

Опісля школярі разом з військо­вим «Лебедем» випікали булочки для його бригади.

Наприкінці зустрічі присутні вис­ловили вдячність воїну бурхливи­ми оплесками, побажали Божого благословення, здоров’я, якнай­швидшої перемоги й швидкого повернення живим й здоровим до­дому та подарували малюнки та подарунки напам’ять. Ігор подяку­вав вчителям та дітям за те, що морально підтримують солдатів своїми малюнками, зазначивши, що ця підтримка є дуже важлива. Він залишив на прапорів свій авто­граф.

Завершилася зустріч спільною світлиною. Школа гордиться своїми випускниками, які нині героїчно та мужньо боронять нашу українську землю від ворога.

Велика й щира подяка Ігорю, та всім нашим захисникам, які щодня ризикують найціннішим – власним життям, заради миру та спокою на рідній землі! Ми в неоціненному боргу перед Вами! Ми віримо в на­ших захисників – перемога буде обов’язково!

Василина ДАНЬО,
вчитель географії Угнівської ЗШ І-ІІІ ст. імені братів Онишкевичів.