Головна Листи Лісівники Сокальського ДЛГП «Галсіль­ліс» продовжують підтримувати ЗСУ транспортом

Лісівники Сокальського ДЛГП «Галсіль­ліс» продовжують підтримувати ЗСУ транспортом

ЛІСІВНИКИ СОКАЛЬЩИНИ – ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Сьогодні кожен патріот дер­жа­ви не залишається байдужим до потреб військових, які захищають наш спокій на східних та південних рубежах. Під час ведення бойових дій чимало машин потрапляють під обстріли та знищуються. Тому лісівники Сокальського ДЛГП «Галсіль­ліс» продовжують підтримувати армію транспортом. Нещодавно вони ініціювали черговий збір коштів, аби придбати автомобіль Kia Sorento. Два автомобілі з Польщі перегнав підприємець Віктор Тур. Він має хорошу прохідність і стане в пригоді як для доправлення особистого складу на позиції, так і для евакуації. Підприємець Федір Гула провів повне техобслуговування, щоб уже на передовій бійці не мали ніяких проблем з ним під час виконання бойового завдання. Крім того разом з колегами-лісівниками з ДЛГП Ра­дехівського (директор Любомир Бунь), Кам’янка-Бузького (Валерій Тебенко), та Яворівського «Галсіль­ліс» (Дмитро Хімка) придбали пікап Mitsubishi  L 200.

Ключі від автівок передали військо­вослужбовцям, які нині служать у «га­рячих точках» фронту. Загалом для потреб військових колектив ДЛГП «Галсільліс» уже придбав дев’ять транспортних засобів. Також україн­ські воїни отримали від лісівників теп­лий одяг, генератори, засоби гігієни та продукти. Їх допомагали заванта­жувати на транспортні засоби волон­тери та благодійники, зокрема, з Бла­годійного фонду «Карітас»-Сокаль.

Сподіваємось, що позашляховики від сокальських лісівників принесуть чимало користі, допоможуть вряту­вати чиєсь життя, та забезпечать мобільність перевезень, і послужать на благо нашої країни. А всі захис­ники, хто користуватимуться авто, з Перемогою повернуться додому. Горджуся своїми праців­никами, які є патріотами  держави і стараються як можуть підтримати українських захисників, бо розуміють, що хто їм допоможе як не ми. Дякую кожному з них за свій вагомий вклад у добру справу. Віримо, що Україна неодмінно здо­лає московське лихо і ми житимемо у вільній країні. Молимося за кожного захисника, за вільну й Неза­лежну Україну!

Разом – до Перемоги, бо тільки спільними зусиллями можемо здолати лютого ворога.  Слава нашим Захисникам!

Микола ДЕМ’ЯНОВИЧ,
директор ДЛГП Сокальський «Галсільліс», депутат Червоноградської районної ради.