Головна Військо ОРДЕН «ЗА МУЖНІСТЬ» – МАРІЇ ДИХТЯР

ОРДЕН «ЗА МУЖНІСТЬ» – МАРІЇ ДИХТЯР

Указом Президента України від 2 жовтня цього року, «За особисту мужність, виявлену у захисті дер­жавного суверенітету та територі­альної цілісності України, самовід­дане виконання військового обов’язку, орденом «За мужність» III ступеня нагороджена жителька се­ла Борок ДИХТЯР Марія Володи­мирівна. Нагороду її вручив в зоні бойових дій Президент Володимир Зеленський.

«Для мене честь сьогодні – наго­родити наших воїнів, які відзначи­лися під час захисту нашої держави. Особлива честь – нагородити бойових медиків. Дякую за захист України та українців! Це – найваж­ливіша місія. Бажаю тільки перемо­ги!», – зазначив Президент України.

Торік п. Марія також була відзна­чена згідно з Указом Президента медаллю «За врятоване життя». Вона – одна з перших жінок-добро­вольців, які наважилися усе зали­шити в мирному житті й піти служи­ти заради порятунку захисників України. Була учасником АТО, три роки – начальницею медичної служби у 25-ому окремому мотопі­хотному батальйоні «Київська Русь». Марія Дихтяр врятувала сотні життів побратимів, іноді ви­возила хлопців з-під обстрілів, ризикуючи власним життям.

У мирному житті п. Марія працює лікарем. В перші дні російсько-ук­раїнської війни знову пішла працю­вати військовим медиком, нині служить у зоні активних бойових дій, щодня рятує поранених Героїв.

Вдома, у селі Борок, на неї чека­ють мама, Іванна Михайлівна, си­ночок Володимир.

Щиро вітаємо Марічку Дихтяр! Нехай Ваша незгасна енергія буде джерелом для подальших звер­шень, а самовіддача, вірність, рі­шучість і наполегливість – прик­ладом для всіх!

Ми переконані, що й надалі Ваша праця, знання та життєвий досвід допомагатимуть людям та державі! Нехай Бог оберігає Вас, дарує Вам силу, терпеливість, добре здоров’я та своє Благословення! Тартаків­ський округ гордиться Вами! Дяку­ємо за мужність, відвагу та хоробрість, дякуємо Вам за те, що Ви є!

Слава нашим ЗСУ! Слава Ук­раїні! Героям Слава!

Оксана ВІЛЬХОВА,
староста Тартаківського старостинського округу.