Головна Листи Мар’яну Яремчук Голова Верховної Ради нагородив орденом «Гордість і Слава України»

Мар’яну Яремчук Голова Верховної Ради нагородив орденом «Гордість і Слава України»

У Києві в Національному центрі ділового і культурного співробіт­ництва «Український Дім» відбу­лася церемонія вшанування кра­щих представників української нації в межах благодійного наці­онально-патріотичного проєкту «Гордість і Слава України».

У заході взяли участь представ­ники Офісу Президента України, Верховної Ради України, держав­ного управління та місцевого са­мо­врядування.

Національну відзнаку «Орден пошани – «Гордість нації» у 2013 році започаткували український інформаційно-видавничий центр «Галактика» та Міжнародний бла­годійний фонд «Незламна україн­ська нація» за підтримки Офісу Президента України.

Мета проєкту – розповісти сус­пільству та вшанувати незламних, успішних українців, які сьогодні стоять на захисті нашої країни, а та­кож тих, хто своїми добрими справами і конкретними людсь­кими вчинками забезпечують жит­тєдіяльність країни, добробут на­селення, допомагають Збройним силам  України та об’єднують на­цію.

Національну відзнаку Орден пошани «Гордість нації» вже отри­мали понад 90000 українців. Цьо­горіч нагороджено 90 учасників: волонтерів, медиків, освітян, будівельників, меценатів, аграріїв, державотворців.

Серед нагороджених – депу­татка Сокальської міської ради, заступник директора Благодій­ного фонду «Карітас»-Сокаль Мар’яна ЯРЕМЧУК.

За інформацією організаторів проєкту, Мар’яна Яремчук зро­би­ла вагомий внесок у започатку­ван­ня волонтерського руху на Сокальщині та виховання сотні молодіжних волонтерів, які прой­шли вишкіл у «Карітас»-Сокаль.

– Дякую всім причетним, що номінували мене на участь у Бла­годійному національно-патріотич­ному проекті «Гордість і слава України». Надзвичайно приємно отримати таку нагороду, – сказала Мар’яна Яремчук.

Щиро вітаємо з нагородою та зичимо сил і наснаги для нових звершень!

 

Василь СОРОЧУК.