Головна Листи Мешканці Сокальщини збирали гостинці Воїнам на схід

Мешканці Сокальщини збирали гостинці Воїнам на схід

ЗІБРАЛИ ГОСТИНЦІ ВОЇНАМ НА СХІД

«Благословляю, синку, на війну…» Цими словами чудова поетеса Оксана Карнага окреслила долю, яка зараз спіткала нас. Україна-мати благословила на війну з підступним загарбником своїх найкращих синів. Багато з них, на жаль, назавжди залишаться юними. Багато змагаються за життя у військових госпіталях. Сміливі, віддані боронять кордони рідної землі, тримають для нас небо, охороняють мирний сон…

Не може в Україні бути жодної людини, байдужої до подій, які відбуваються на Сході! Найрішучіші стали волонтерами – жертвують своїм часом, комфортом, іноді власним здоров’ям заради допомоги тим хлопцям, які на передовій. Такі люди завітали сьогодні до нашої школи – це поетеса, доля якої тісно пов’язана із нашими теренами, і яка благословила на війну двох своїх синів, – Оксана Карнага, та депутат обласної ради, підприємець Ігор Грабінський, який власним бусом відвіз на Схід – у ті місця, де його найбільше чекають захисники, речі, які так їм зараз необхідні.

Тішимося, що наші учні та їхні батьки, мешканці наших сіл не були байдужими до волонтерської акції й змогли зібрати гостинці воїнам. Це, зокрема, сім’ї наших учнів: Романа та Андрія Заворотюків, Дмитра Дашковського, Андрія Гулича, Миколи Сала, Максима та Мар’яна Костюкевича, Олексія Кулика, Яни Гулич, Романа Шеленговича, Богдана Остапчука, Олега Дмитрука, Вікторії та Романа Цекот, Богдана Лінинського, Віталія Паславського, Іванни та Романа Саноцьких, Дарини Сідельник, Максима та Артема Яремчука, Матвія Шуліги, Софії Тепепко, Ангеліни Прободяк, Романа Лешика, Аліни Марців, Дениса Волинця, Павла Білецького, Юрія Гладюка, Анни Мартинюк, Маркіяна Скрипа. Активно долучилися до акції також вчителі школи і жителі сіл Надія Лука, Оксана Огурцова. Пам’ятаємо, що той, хто щедрий, ніколи не збідніє, а буде благословенний Господом!

Оксана ШЕЛЕНГОВИЧ, жителька с. Корчів.