Головна Свято В Сокалі вшанували працівників соціальної сфери району

В Сокалі вшанували працівників соціальної сфери району

У переддень Дня працівника соціальної сфери, яке в Україні відзначають у першу неділю листопада, у районному народному домі вшанували працівників соціальної сфери району – працівників, які працюють в управлінні соціального захисту населення, пенсійного Фонду, Центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, Фонду соціального страхування.

Їхня праця – скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла, бо вони виявляють милосердя, творять добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Аби привітати з професійним святом тих, праця яких покликана щоденно допомагати, турбуватись та підтримувати людей, котрі цього потребують, на урочистості завітали голова районної ради Микола Пасько та начальник відділу культури Сокальської РДА Руслана Антонюк.

– Ви є опікунами, добрими Ангелами, часто рятівниками, тих людей, які потребують найбільшого захисту, турботи та опіки сторонніх. В багатьох випадках доля складається так, що люди залишаються один на один зі своїми проблемами. І тоді на допомогу їм приходите ви. Є особлива категорія людей у нашому суспільстві, які потребують особливої уваги та соціального захисту. Це – самотні та одинокі, які не мають найближчих, і тому замість їхніх дітей приходите на допомогу ви. Насправді ваша робота є неоціненною та дуже відповідальною. Якщо проаналізувати навіть видатки районного бюджету, то бачимо, що основна його питома вага скеровується на соціальний захист населення: від субсидій до певних допомог, безкоштовних ліків і т. д… Ваша робота несе величезне психологічне навантаження на ваші душі, бо ви, мимоволі, переймаєте частинку цих проблем і полегшуєте життя цим людям. І вам за це – сердечне велике дякую, – зазначив Микола Пасько.

Також М. Пасько вручив почесні грамоти районної ради та РДА за сумлінну працю, професійне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики та з нагоди Дня працівників соціальної сфери. Долучилися до вітань і працівники культури Сокальщини, які для соціальних працівників влаштували змістовну програму.

В концерті, який вів Ігор Дещаківський, взяли участь: вокалісти – Руслана Антонюк, Роксолана Весній, інструментальний ансамбль «Леліс» і дитячий фольклорний колектив «Забавлянка» Сокальської школи мистецтв ім. В. Матюка, народний ансамбль Сокальського РНД «Берегиня», керівник Надія Найдюк. Зачарував зал виступ юних танцюристів – учасників хореографічних колективів «Пацьорки» і «Серпанок», керівник Надія Ганіткевич, та заставив сміятися до сліз виступ народного просвітницького колективу «Дивосвіт» народного дому с. Завишень, керівник Наталія Гнатюк, які зіграли уривок з програми «Наші будні». Присутні висловили свою вдячність бурхливими оплесками та посмішками.

Любов ПУЗИЧ.
Фото автора.