Головна Листи Мешканці Сокаля звертаються до мера з проханням відновити пасажирські перевезення у вихідні...

Мешканці Сокаля звертаються до мера з проханням відновити пасажирські перевезення у вихідні та залізничний вокзал

А ВЛАДА НЕ ПРИСЛУХАЄТЬСЯ…

27 лютого я подала заявузвернення Сокальському міському голові Вадимові Кондратюку, яку написала від імені жителів вулиць Українська, Шептицького, Шашкевича, зокрема, які проживають у військовому містечку (як колись його називали), щоб маршрутка «Поліклініка-Центр», курсувала по вулицях Шептицького (біля музею), Українська (старої панчішної фабрики) і повертала направо до Сокальської поліклініки. Вважаю, що так було б зручніше для жителів міста, зокрема, людей літнього віку, важкохворих та батьків, які мають маленьких дітей.

З власного досвіду, знаю як важкохворій людині, дістатись до центру, щоб сісти на маршрутку і доїхати в поліклініку. Аби дістатися туди, спершу сідаю на автобус «Сокаль-Львів» чи «Червоноград-Сокаль» на зупинці по вулиці Українська і виходжу на зупинці стара автобусна або вул. cв. Петра і Павла (вартість проїзду 6 грн.), там пересідаю на маршрутку, яка їде до поліклініки. Це ще додаткових 6 грн. В такий самий спосіб повертаюся додому. Назагал на один візит до лікаря витрачаю 24 грн.

На жаль, в поліклініку доводиться їздити декілька разів на тиждень, тож це забирає чималу суму з мого і так невеликого сімейного бюджету. Чомусь у Львові можна однією маршруткою дістатися з одного кінця міста в інший. Біда мене заставила їхати в лікарню у м. Винники, тож я сіла на маршрутку біля АС №2 та нею доїхала до Винник (вартість проїзду лише 7 грн.) До речі, у нас маршрутка курсує лише трьома вулицями, робить п’ять зупинок, а коштує 6 грн. Чому так дорого?!

Шановний пане голово, ми раді, що ви зробили автобусні зупинки, відновили центр та відремонтували деякі дороги в Сокалі. Ще зробіть наше місто зручним та доступним для всіх його мешканців. Зокрема, допоможіть, щоб вони могли дістатися в лікарню і звідти у всі куточки міста. Адже людям літнього віку, а тим більше неповносправним чи важкохворим дістатися з протилежного кінця Сокаля до центру нелегко.

Скаржаться люди, чому маршрутки не курсують у неділю та суботу, а як їм провідати хворих у лікарні?

Уже роками не має маршрутки на залізничний вокзал. І її було б добре «пустити» на цей рейс, бо ж не у джунглях живемо. Потрібно щось робити для людей, щоб місто ставало ще кращим. Я мала надію, що Сокальський міський голова врахує побажання мешканців міста і допоможе. Та мене чекало розчарування. Минуло три місяці відколи подала зверненнязаяву в міську раду, але відповіді не отримала й досі. Дуже прикро, що влада, яку ми обрали, не прислухається до наших побажань та пропозицій. Куди нам ще звернутись, щоб нас почули і продовжили вищезгаданий маршрут?! І хіба це так тяжко зробити?

Надія ЛУЦИК,•жителька м. Сокаль.