Головна Листи МІСЯЦЬ ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

МІСЯЦЬ ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

З метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу на території нашої держави, а також і Сокальського району, з 1 по 30 квітня 2018 року проводиться місячник добровільної здачі. Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються у них незаконно, згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.
Нагадуємо, що, згідно з статтею 263 КК України, особи, які незаконно носять, зберігають, купують, передають чи збувають вогнепальну зброю, (крім гладкоствольної мисливської – без передбаченого законом дозволу), боєприпаси, вибухівку, – караються позбавленням волі строком від 3 до 7 років.

Що стосується гладкоствольної мисливської зброї, то тут передбачено адміністративну відповідальність за ст. 190 КУпАП (порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї) – у вигляді штрафу від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої.

Шановні жителі Сокальщини, якщо вам відомі факти незаконного зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових матеріалів, просимо звертатися у Сокальське відділення поліції за адресою: м. Сокаль, вул. Міцкевича, 9, а також за телефонами: 102 або (03257) 22254.

Володимир ЗВАДЮК, начальник Сокальського відділення поліції.