Головна Право ВИЯВИЛИ НАРКОТИКИ

ВИЯВИЛИ НАРКОТИКИ

13 квітня вночі, під час оформлення пасажирського потягу сполученням Перемишль-Одеса, спрацював спеціально натренований на пошук наркотичних речовин службовий собака прикордонників Пако.

В одному з купе вагону, в якому слідував 34річний громадянин України, мешканець міста Червоноград, собака вказав правоохоронцям на можливий сховок. В ході детального огляду місця спрацювання прикордонники знайшли загорнутими у ковдру медичні препарати, зокрема таблетки «TRAMAL» та очні краплі «TROPICAMIDUM».

Про факт виявлення препаратів, що містять наркотичні речовини було негайно повідомлено представників Нацполіції України. По прибуттю оперативнослідчої групи, правоохоронці провели огляд місця події та знайшли 60 штук нарковмісних таблеток «TRAMAL», а також 135 флаконів очних крапель TROPICAMIDUM» (також вживаються наркозалежними). В подальшому медичні препарати були вилучені працівниками Нацполіції з метою проведення експертного дослідження та прийняття правового рішення.

Нагадаємо, що згідно з Постановою КМУ від 06.05.2000 року №770 визначено перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які підлягають контролю, відповідно порядок переміщення включених у нього медичних препаратів через державний кордон України суворо регламентовано.

Про це повідомила пресслужба Мостиського прикордонного загону.