Головна Листи НА МАРШІ ВЕТЕРАНІВ БУЛИ Й СОКАЛЬЧАНИ

НА МАРШІ ВЕТЕРАНІВ БУЛИ Й СОКАЛЬЧАНИ

У День Незалежності України 24 серпня у Києві відбувся марш ветеранів, а також небайдужих людей з усіх куточків нашої держави.

У заході взяли участь колишні військовослужбовці, а також активні учасники Революції Гідності. Серед них і сокальчани: депутат обласної ради Сергій Касян, який брав участь в зоні бойових дій на сході на України (працював начмедом військового госпіталю у зоні АТО). Й безпосередній учасник подій на Майдані 20132014 років, доброволець Національної гвардії, учасник війни на Сході, народний депутат України 8 і 9 скликань Михайло Бондар, котрий 1 липня 2014 р. отримав поранення біля Слов’янська. Брав участь у бойових діях в зоні АТО біля Дебальцевого і займав посаду заступника командира взводу, командира відділення 1го Батальйону оперативного призначення Національної гвардії України ім. Кульчицького.

Ветерани АТО чули щирі слова подяки киян, був піднесений настрій, панувала святкова атмосфера єднання. Такий народ непереможний! Реванш не пройде! Молодці сокальчани – учасники маршу.

Поїздку у столицю України зорганізував народний депутат України Михайло Бондар, за що йому всі вдячні.

Віталій ГРИСЮК, помічник народного депутата України М. Бондара.