Головна Листи На передову передали гостинці з Сокальщини

На передову передали гостинці з Сокальщини

З ГОСТИНЦЯМИ ВІД СОКАЛЬЩИНИ – ЗАХИСНИКАМ НА ПЕРЕДОВУ

Напередодні Різдва та Нового року національно-визвольний рух «Правий сектор Сокальщини та Радехівщини» організував поїздку у зону АТО/ООС у міста Маріуполь, Авдіївка, Карлівка, Новоградівка, Кирилівка, Волноваха, де несуть службу наші земляки.

Небайдужі мешканці Червоноград­ського району, серед яких і Сокаль­щини, долучилися до збору продуктів харчування та засобів гігієни, які приносили в їдальню «Карітас» Со­каль» та формування допомоги для нашим побратимів, які зараз несуть службу на Сході України. Долучилися до акції й учні шкіл Княже,Тартаків, Ільковичі, Жвирка, середніх шкіл №№1, 2, 3, 4, 5 м. Сокаль, жителі сіл Конотопи, Волиця (староста Оля Сав­ка), Пе­респа (Лариса Ворона), Тудор­ковичі (староста Марійка Мар­кевич), Скоморохи (Наталія Шамбо­ров­ська, Роман Саганський), смт. Жвирка (Наталія Кошіль, Люд­мила Долівець) жи­телі Сокаля (Олег Піддубчишин, Олег Козак, Руслан Бурчин, Марія Гу­щик, п. Оля та п. Зеня), підприємство «Ніка» та багато інших небайдужих, які захотіли залишатися невідомими. Особлива подяка нашій землячці Ользі Проць зі США за вагомий фінансовий внесок та усім школярам, які окрім допомоги про­дук­тами харчу­вання, зібрали сотні листів та малюнків з приві­таннями для наших військових. Дитячі листи, приві­тання на­передодні Різдва та Нового року при­несли свят­ковий нас­трій, наче передали трохи ро­динного теп­ла кож­ному захисни­ку.

А головне вони відчули турботу та увагу до себе зем­ляків, вдячність за те, що захищають кордони нашої дер­жави, щоб ми могли святкувати свята за родинним столом у мирі та спокої.

Юрій МОЧУЛЬСЬКИЙ,
студент факультету журналістики ЛНУ ім. Ів. Франка.