Головна Листи НАША ЛЕПТА У ПЕРЕМОГУ

НАША ЛЕПТА У ПЕРЕМОГУ

Зараз наша країна переживає найстрашніші часи в історії неза­лежної України. На нашу землю прийшов ворог, якого тут ніхто не чекав і не кликав. Ми сильна та дружня нація і природньо, що поки наші Захисники обороняють нашу землю від окупанта, кожен з нас, як може допомагає і робить все залежне від нього, щоб наблизити нашу перемогу. Тепер для кожного українця день не прив’язується до дати, а час доби до години…

Минулий тиждень, з 6 по 12 бе­резня, як і попередній тиждень, теж видався досить насиченим та динамічним у Великомостівській громаді.

Отже, все що нам надходить від громади вже давно вимірюється не в кілограмах, а в ТОННАХ!!!

Вести облік надходжень просто нереально, тому що ми встигаємо лише розвантажувати, сортувати і завантажувати в різні напрямки. Безкінечний потік телефонних дзвінків з пропозиціями допомоги, а також проханнями про допомогу.

Ми як і раніше передаємо допо­могу за конкретними запитами, де це конче необхідно. Продовжуємо забезпечувати потреби наших вій­ськових у КНЦ та ПКШР.

На минулому тижні ми забезпе­чили їм максимум можливої допо­моги: продукти харчування, свіжа випічка, засоби гігієни, вода, мішки, подушки, ковдри, матраци, пос­тіль, одноразовий посуд, термобі­лизна, шкарпети, стельки, рукавиці теплі і будівельні, медикаменти, каримати, спальники, сідальники, батарейки, ліхтарики, сітки маску­вальні, цигарки, гумові чоботи, по­в’язки на руку та інші засоби для безпеки військовослужбовців. Ще раз наголошуємо, це все не кілог­рамами, а тоннами.

Потреби на цьому тижні трохи зменшились, але ми скерували у:

– КНЦ: цвяхи, скоби, труби, рукавиці робочі, дощовики, гумові чоботи, аптечки – 40 шт., сітки маскувальні – 7 шт., колеса до ГАЗ 53 – 4 шт., антисептики для рук малі – 500 шт., сідачки – 128 шт. (від громади с. Бутини), розгрузка тактична – 80 шт.

– ПКШР: сідачки – 115 шт. (від громади с. Бутини), антисептики для рук малі – 500 шт.

А ще відправили не один заповнений різною гуманітарною допомо-гою бус у різні напрямки:

– Бригада 125 м. Львів – овочі, консервація.

– У Старичі з переправ­кою у Львівський аеро­порт – балаклави, рука­виці, шкарпети, стельки, шапки чоловічі, покрива­ла, медикаменти, вода, консервація, теплий одяг, хліб.

– Національна гвардія – сітки маску­вальні 3 шт.

– У напрямку Білої Церкви для військових та цивільного населен­ня (великий бус) – медикаменти (для військових та цивільних), засоби гігієни, олія, випічка (дуже багато), дитяче харчування, хліб, цукор, їжа швидкого приготування, посуд одноразовий, вареники (ду­же багато), салат Олів’є (багато), підгузники.

– У Чернігівському напрямку для військових та цивільного населен­ня (великий бус) – випічка та варе­ники (дуже багато), салати свіжі (багато), чай, кава, хліб.

– Рота охорони (м. Червоноград) – медикаменти, хліб, кава.

– Тероборона 63 бат. (2 відправ­ки) – печиво, вода, їжа швидкого приготування, сало, шоколад, згу­щене молоко, чай, кава, консерви, аптечки медичні, шкарпетки, сірни­ки, туалетний папір, консервація, хліб, цукор, цибуля, цигарки, бата­рейки, засоби гігієни, ліхтарики, одноразовий посуд, павербанки, сітки маскувальні – 2 шт., медика­менти.

– Діагностичний центр м. Київ для дітей-сиріт і евакуйованих (вік 1-15 р.) – засоби гігієни, солодощі, макарони, крупи, чай, олія, випічка домашня, смалець (відправлено Новою поштою)

– Військкомат (м. Червоноград) – маскувальні сітки – 3 шт.

– Пункт пропуску Рава-Руська – цукор, печиво, гречка, цукерки, олія, консервація, борошно,

– Національна гвардія (с. Петрів­ці) – каримати – 10 шт., печиво.

– КП «Центр надання соціаль­них послуг» – підгузники для до­рослих, дитячі підгузники, дитяче харчування, молоко, засоби гігієни, медикаменти.

– КЗ ЛОР «Великомостівський геріатричний пансіонат», КНП «Центр первинної медичної допо­моги», КНП «Великомостівська міська лікарня» – спеціалізовані медикаменти.

Маємо в наявності велику кіль­кість різного одягу, який віддаємо військовим, а також пропонуємо для переселенців, які тимчасово посилились у нашій громаді.

Готівка:

– Залишок на 5.03.2022 р. стано­вив 16286 грн.

– в період 6-12.03 зібрали близь­ко 22000 грн., 150 євро, на картко­вий рахунок перерахували 3150 грн. (залишок на картці 9150 грн.)

Витрати по коштах:

– Цвяхи, скоби (для КНЦ) – 1775 грн.

– Розвантажено тактичні (для КНЦ) – 80 шт. х 400 грн. = 32000 грн.

Залишок на 12.03.2022 р. – 4511 грн. і 150 євро.

На даний момент в нашій грома­ді поселилося 340 тимчасово переселених осіб, займаємося їх розселенням, по потребі забезпе­чуємо одягом, їжею, дитячим хар­чуванням, підгузниками, засобами гігієни.

Дякуємо всім жителям нашої Великомостівської громади, які приносили продукти харчування, одяг, засоби гігієни, медикаменти, тим, хто виплітав чудові маску­вальні сітки для наших захисників, готував смаколики, сортував одяг та продукти харчування, привозив і відвозив необхідні вантажі, прово­див патрулювання в громаді, пра­цював з переселенцями, наводив лад у приміщенні кінотеатру. Дяку­ємо кожному, хто зголошувався на наші прохання про допомогу, це все наша спільна праця для перемоги.

Дякуємо за молитви кожного з нас, які ми щиро підносимо до Господа, наші хлопці їх відчувають і дякують за підтримку і допомогу, бо разом ми велика сила!

Працюємо далі, попереду ще багато роботи, не розхолоджуємо­ся, акумулюємо сили, не падаємо духом. Віримо, що незабаром від­святкуємо нашу спільну перемогу.

Слава Україні! Героям Слава!

Ірина ПЕТРУК.