Головна Листи НЕ ЗАБУВАЮТЬ ПРО ПОБРАТИМІВ

НЕ ЗАБУВАЮТЬ ПРО ПОБРАТИМІВ

Кожен з нас: і малий, і дорослий з нетерпінням чекає на Великодні свята, щоб у родинному колі розділити радість Христового Воскресіння, яке несе нам духовне та фізичне оновлення. Та, на превеликий жаль, хлопці, які чинять опір російському агресору на Сході України, лише в думках можуть бути у ці світлі дні з родинами. Раніше волонтери мали змогу частіше відвідувати бійців на передовій, однак сьогодні туди обмежений доступ цивільного транспорту. До того ж українці і самі не мають змоги їм допомагати. Але побратими не забувають про них і при можливості всетаки допомагають.

І цьогоріч вони не забули про них на Великдень: зібрали кошти, купили кабанця та оптичний приціл до СВД, який дуже потрібний на передовій, оскільки напередодні Великодніх свят ворожий снайпер важко поранив молодого бійця «Карпатської Січі» на псевдо «Тактик». Він зараз знаходиться у лікарні. Щоб бути на рівні з ворогом і не дати можливості йому безкарно поводитися на нашій землі, хлопці попросили про приціл, який став найбільшим дарунком для них. Небайдужими і цього разу у зборі коштів були Олег Лаврів і Петро Гайсенюк з с. Пристань, Ігор Райта зі с. Купичволя, настоятель храму с. Пристань о. Михайло Савчук, Орест Марків з Великих Мостів, а також підприємці Роман Мушинський та Юрій Лящук, які щоразу фінансово підтримують українських військових. Знаний на Сокальщині письменникпатріот Степан Івасейко передав бійцям книжки «Паролі повстанської битви».

Депутат-свободівець Великомостівської ОТГ Василь Малко, житель с. Заріки, накоптив шинок, ковбас та реберець, а староста села Двірці Надія Стрілець разом з донькою Галиною Малко напекли пасок та різних смаколиків, які освятив отець Володимир Юськів з Великих Мостів. Посилку, яка мала понад 70 кілограм, відправили «Новою поштою» побратимам з «Карпатської Січі», яка входить в склад 93 ОМБР та знаходиться на Донбасі. Адресати отримали посилку напередодні Великодня. Вони розділили великодні страви з бійцями. Як і бійці, так і ми хочемо вірити, що наступні свята хлопці вже будуть святкувати у колі своїх родин.
Спільно до перемоги! Слава Україні!

Юрій ТОВАРЯНСЬКИЙ, учасник «Карпатської Січі», волонтер.