Головна Листи НЕ ЗАЛИШАЙТЕ НАС БЕЗ УКРАЇНСЬКОГО РАДІО…

НЕ ЗАЛИШАЙТЕ НАС БЕЗ УКРАЇНСЬКОГО РАДІО…

В будинку по вул. Героїв УПА, 31 вже півроку не працює проводове радіомовлення українського радіо. І як я не намагався цьому зарадити, наче хто забив клин. Не раз і не два ходив у Центр обслуговування абонентів ПАТ «Укртелеком» в Сокалі зі заявою, та все без результату. Кажуть, що тепер спершу заяву мають зареєструвати у Києві. І дали мені номер, по якому треба дзвонити (0800506575). Зателефонував, у відповідь робот повідомив, що мою заявку записали і за декілька днів справу вирішать. Та час спливає і спливає. Уже минуло шість місяців. Я вже не один раз телефонував за цим номером, а у відповідь: «ваша заявка прийнята». Мені порадили звернутись до народного депутата України Олега Мусія і 27 березня 2017 р. я написав заяву на його ім’я, та й це не подіяло відразу.

Лише через місяць до мене прийшов працівник з радіозв’язку. Разом з ним піднявсь на дах будинку. Він зачистив контакти головного кабелю і двох проводів, які йдуть в наші квартири, і радіо запрацювало.

Фахівець затратив на цю роботу лише 20 хвилин. Він пояснив, щоб надійно працювало радіо, треба зробити «ревізію» всіх з’єднань. На це потрібно максимум два дні, бо цю роботу ніхто не робив 25 років. Незабаром пішли дощі і радіо перестало працювати. І я вдруге написав заяву на ім’я О. Мусія. Це було 29 травня, однак більше ніхто не приходив ремонтувати радіоточку і воно досі «мовчить». Вирішив у інший спосіб зарадити справі – купив транзисторний приймач. На жаль, виявилось, що сигнал українського радіо він не приймає. От тобі і грець.

Підкажіть, куди нам ще звернутись, щоб відремонтувати радіо і ми могли слухати українське радіомовлення, де транслюють багато цікавих програм.

Для цього ж не потрібні гроші ні з державного, ні з місцевого бюджетів. Як свідчить попередній випадок, майстру-радіотехніку вистачить лише двадцять хвилин, щоб зачистити контакти головного кабелю і двох проводів… Та для цього потрібно не бути байдужими та думати про людей. А нам, на жаль, сьогодні цього бракує…
В’ячеслав БУРДЕЙНИЙ, житель м. Сокаль.