Головна Листи ОБ’ЄДНУЄМОСЯ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!

ОБ’ЄДНУЄМОСЯ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!

29 липня ми не лише відзначаємо свято державності, а й об’єднуємося задля її збереження.

Об’єднавшись, до Дня медичного працівника, передали черговий автомобіль нашим Героям, Янголам на фронті – військовим медикам.

Карету швидкої допомоги придбали та доставили наші вже добрі друзі з Німеччини, представники гуманітарної громадської організації «SPARKASSE ROTENBURG OSTERHOLZ». «Швидка» є повністю укомплектована та належно обслужена.

Ключі та документи на автомобіль особисто отримали військовослужбовці 15-ої бригади оперативного призна­чення Національної Гвардії України – начальник медичної служби медичного підрозділу 5-го батальйону за позивним «Декстер» та санітарний інструктор з позивним «Літва».

За доброю традицією військові медики підписали Дер­жавний стяг для іноземних благодійників зі словами вдяч­ності.

«У вашій єдності та допомозі – сила й незламність украї­н­ських Воїнів. Дякуємо вам, благодійники, чиновники та волонтери за постійну підтримку!», – каже «Літва».

А ми дякуємо всім, хто нині б’ється заради України! Хто допомогає Україні!

Щиро вдячний Благодійному фонду «Карітас»-Со­ка­ль, зокрема Maр’яні Яремчук, за організацію та усю необ­­хідну гуманітарну допомогу медичного приз­на­чен­ня та інші важ­ливі речі, якими довантажили «Швид­ку». Спільними зусиллями до перемоги!

Андрій ДЯЧЕНКО,
голова Червоноградської районної військової адміністрації.