Головна Листи Подяка завідувачу кардіологічного відділення Сокальської поліклініки Марії Шльомі

Подяка завідувачу кардіологічного відділення Сокальської поліклініки Марії Шльомі

Кожному з нас хочеться бути здоровим, життєрадісним, веселим. Проте у житті буває різне. Іноді воно приносить нам і сум, і радість. Здається, що хвороба торкнеться когось іншого, а не мене. Всі знаємо, що здоров’я – це щастя, радість. Його не купиш за гроші. І, не дай Боже, воно підводить. Правда, ніхто з нас не хоче в це вірити. Здається, все пройде і буде все так як раніше. Так було зі мною. Прекрасного зимового вечора, життєрадісна та весела вийшла з дому. Як раптом на вулиці мені стало зле: біль у серці не відпускав. Повернулась додому, сподіваючись, що все мине, бо не хотілось йти в лікарню на Йордань… Однак прийшлось.

Проте, не хочу говорити про себе, розповім про добрих людей, які зустріли мене у кардіологічному відділенні Сокальської центральної районної лікарні. Найперше, десь буквально за декілька хвилин біля мене стояла усміхнений завідувач відділення п. Марія Шльома. Поряд з нею медсестра п. Світлана Климчук, які одразу надали кваліфіковану медичну допомогу. До вечора мені стало значно краще. У лікарні провела три тижні. Марія Шльома перевіряла здоров’я пацієнтів і моє по 5-6 разів на день. У відділенні хворі задоволені роботою медичних працівників, бо швидко виходять з кризового стану та поправляються після недуги. Завідувач відділення Марія Шльома – висококваліфікований фахівець, за плечима якої три десятки років стажу. Вона врятувала і продовжила життя багатьом людям. За що їй та колективу щиро вдячні тисячі пацієнтів, які одужали після перенесених важких серцевих недуг.

Спасибі й медсестрам – Оксані Маковській, Наталії Тарновській, Світлані Климчук, Галині Станько, Ганні Крупник, які не тільки добрі фахівці, але й уважні, чуйні та доброзичливі. Дякуємо також молодшим медсестрам, яких ніколи не потрібно кликати. Вони завжди поруч. Це Мирослава Саламанчук, Марія Соліч, Оксана Бриль, Галина Дещаківська, Марія Романко, а також масажистка пані Наталія. Адже добре слово, увага також допомагають хворим швидше одужувати. У відділенні створені належні умови для перебування хворих. Якось спитали у Марії Шльоми: «Ви підібрали такий колектив чи виховали?» Вона просто з милою усмішкою відповіла: «І одне, і друге».
Хай Бог допомагає Вам, пані Маріє, довгодовго працювати, бути здоровою і завжди усміхненою. Всьому вашому колективу щастя, радості, здоров’я і всіх благ та удачі. Нехай Матір Божа віддасть Вам сторицею за добре серце та порятунок людей.

З повагою і найкращими побажаннями Ярослава ТИМОЩУК, Ірина БАГАН зi Сокаля.