Головна Листи Працівники Сокальського територі­ального центру докладають макси­мальних зусиль, аби уберегти від захворювання на...

Працівники Сокальського територі­ального центру докладають макси­мальних зусиль, аби уберегти від захворювання на коронавірус людей похилого віку

Працівники Сокальського районного територі­ального центру соціального обслуговування (на­дання соціальних послуг) докладають макси­мальних зусиль, аби уберегти від захворювання на коронавірус людей похилого віку, які через ка­рантин залишилися фактично відірваними від світу. Люди старші за 60 років є найбільш уразливі до коронавірусної інфекції, а старенькі за 80 пе­ребувають в найбільшій групі ризику. Вони наразі особливо потребують допомоги, адже саме їм виходити з квартир заборонено категорично.

Станом на 23 березня у відділенні соціальної допомоги вдома по району на обслуговуванні перебуває 526 одиноких громадян похилого віку, яких обслуговує 57 соціальних робітників. Що­денно вони спілкуються з своїми підопічними у телефонному режимі, доставляють їм продукти, ліки, санітарно-гігієнічні засоби, допомагають зв’язатися за потреби з сімейним лікарем тощо.

У терцентрі медична сестра Світлана Бедь на­дає самотнім людям похилого віку медичні пос­луги, які їм вкрай потрібні, проводить роз’ясню­вальну роботу серед працівників, як вберегтися від коронавірусу та проводить дезинфекцію примі­щення. Швачка Любов Мігус шиє маски. Тож усіх соціальні працівники забезпечені рукавицями та масками.

– Наші працівники допомагають самотнім літнім людям, організовують їм закупівлю та доставку всього необхідного на час карантину, щоб не нара­жати їх на небезпеку, – розповіла директорка ра­йонного територіального центру соціального об­слуговування (надання соціальних послуг) Тетяна Бугай. – Вони постійно спілкуються з ними, з’ясову­ють їхні потреби, пояснюють, що нікому не варто виходити з дому, бо можна захворіти. Просимо вас не бути байдужими, адже, можливо, поруч з вами живуть самотні бабуся та дідусь, яким не можна виходити з дому. У ці непрості часи ніхто з людей старшого покоління не має лишитися на самоті зі своїми проблемами. Повідомте про них у терцентр або ж дайте їм наші номери: 7-29-55; 7-30-27, щоб вони змогли зв’язатися з нами і пові­домити, що їм потрібна допомога.

В умовах карантину працівники Територіального центру соціального обслуговування допомагають і мешканцями міста, які звернулися вперше, зок­рема, доставкою продуктів, ліків, дезінфікуючих засобів…

Пам’ятаймо, що люди похилого віку потребують постійної допомогти та підтримки, а зараз – тим більше. Це ще один іспит на людяність, який нині складає кожен із нас.

Любов ПУЗИЧ.