Головна Листи ЩОБ ТЕПЛО В ОСЕЛЯХ БУЛО БЕЗПЕЧНИМ

ЩОБ ТЕПЛО В ОСЕЛЯХ БУЛО БЕЗПЕЧНИМ

Рятувальники Сокальського районного сектору ГУ ДСНС України у Львівській області здійснили профілактичне відпрацювання в селах Опільсько, Бояничі, Гатовичі. Під час рейду вони провели з населенням профілактичні бесіди, під час яких роз’яснили жителям про основні вимоги правил пожежної безпеки у побуті, зокрема, під час експлуатації печей, газового обладнання та електроприладів. Особлива увага приділялась людям, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують соціальної підтримки: самотнім, похилого віку, малозабезпеченим, а також багатодітним сім’ям.

В ході відпрацювання в місцях з масовим перебуванням людей розміщено плакати та листівки на протипожежну тематику: «Нехай тепло у ваших домівках буде безпечним», «Вмикай без перенавантажень», «Обережно ВНП!», «Якщо ти потрапив під лід». Крім того, фахівці ДСНС провели зустріч зі священнослужителем місцевої церкви з проханням після Богослужінь наголошувати населенню на дотриманні вимог пожежної безпеки.

Мета таких профілактичних рейдів – нагадування про те, що необережність та легковажне ставлення до власної безпеки часто можуть призвести до непоправних наслідків. Дбайте про свою безпеку та безпеку рідних! Якщо виникла пожежа чи надзвичайна ситуація, негайно телефонуйте за номером 101!

Олег БОРИС, головний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби цивільного захисту.