Головна Листи У Сокальській територіальній громаді з пер­шого січня 2024 зареєстровано 32 народження

У Сокальській територіальній громаді з пер­шого січня 2024 зареєстровано 32 народження

І РАДІСТЬ, І ГОРЕ КРОКУЮТЬ ПОРУЧ

У Сокальській територіальній громаді з пер­шого січня 2024 по сьогодні зареєстровано 32 народження. Діток народилося порівну: 16 хлоп­чиків і стільки ж дівчаток. Батьки обирали для них, в основному, українські імена: Дарія, Ярина, Єва, Соломія, Анастасія, Петро, Богдан, Мирос­лав, Захар, Маркіян, Марко.

Однак поруч із радісними подіями жителям Сокальщини довелось пережити біль та горе через втрату рідних та близьких. За цей період відійшло у вічність 128 осіб, серед них вісім Ге­роїв, які загинули, захищаючи Україну від ра­шистів.

Повномасштабне вторгнення росії в Україну не стало перепоною для закоханих, які вирішили одружитись. А навпаки – напружена ситуація підштовхнула на серйозний крок – створити сім’ю. З січня по лютий офіційно зареєстрували свої стосунки 12 пар, з них 8 військовослуж­бовців.

Шлюбів було би значно більше, якби був зал для проведення обрядів. Кожного року у день святого Валентина у нас були урочисті реєс­трації шлюбів по 5-7 пар, незважаючи, навіть, на ковід та війну. І кожен шлюб реєструвався урочисто, в залі під музичний супровід, з ви­шитим рушником, у присутності щасливих батьків і гостей. Але, все у минулому, на жаль…

Хіба наші захисники не варті того, щоб реєс­трація їхнього шлюбу відбувалася у гарному обрядовому залі, а не у звичному людному робочому кабінеті?!

Та не втрачаймо надії на краще. І як говорить прислів’я, після найтемнішої ночі настає світлий день. А після зливи – яскраво світить сонце.

Новим громадянам Сокальської громади щиро зичу здоров’я та зростати у мирній і за­можній Україні! Усім нам витримки і віри у нашу Перемогу!

Віра ШАВАЛЮК,
адміністратор відділу ЦНАП Сокальської міської ради.