Головна Листи У Волицьку школу завітав гість з Канади

У Волицьку школу завітав гість з Канади

Аркадій Назарович у Волицькій школі
Аркадій Назарович у Волицькій школі

7 лютого з далекої Канади (Торонто) завітав у Волицьку ЗШ ІІІІ ст. пан Аркадій Назарович. Побувавши на уроках у Галини Солдат, поспілкувався з учнями англійською мовою.
Пан Аркадій відвідав бібліотеку, розмовляв з багатьма вчителями та директором школи Ганною Кус. Ознайомився з роботою Євроклубу та розповів про традиції країни, у якій живе.

Обійшовши класи, коридори школи він був надзвичайно вражений та задоволений від побаченого і почутого.
Вчителі та учні щиро дякували гостеві з Канади за візит в Україну, за пам’ять про рідну матір-Україну та бажали щасливого повернення до сім’ї в Торонто.

Також канадець, пан Аркадій Назарович, завітав до мене з троюрідною сестрою Галиною Солдат і її дочками – Анною та Христиною. Гість цікавився моєю виховною, культурно-масовою роботою впродовж років, переглядав альбоми, де все зафіксовано.

Після того було спільне фото.

Аркадій Назарович у Волицькій школі
Аркадій Назарович у Волицькій школі

Перед відходом пану Аркадію я подарувала книжечку поезій «В калейдоскопі літ», виданою в 1992 р. у місті Львові, автором якої є о. Володимир Вітт. Звичайно, вручила йому пам’ятне вітання «З Україною в серці!» з подякою за приїзд в Україну вже вчетверте. І, як правило, вручила листівки з нелегко пережитого життя за часів минулих літ (бо ж тепер мені 87 років), а також відомості (вірші, публікації) про життя мешканців сіл Волиця, Комарів, Зубків, Переспа в часи Незалежної України, особливо молоді, членів «ЮнСічі» куреня ім. Петра Сагайдачного Волицької ЗШ ІІІІ ст. Бо ж пам’ятаймо: сильна, міцна, багата, незалежна Україна – в руках нашої патріотичної молоді!

Пан Аркадій (зберігаючи історичні традиції українського народу – носить на голові козацький чубоселедець), вручивши мені пам’ятне горнятко з написом «Воля або смерть», щиросердечно за все подякував, а я побажала міцного здоров’я, успіхів у житті на благо народу та поблагословила на щасливе повернення до сім’ї в Канаду… У відповідь почула: «Ще приїду. Обов’язково!»

До мого вітання і подяки шановному гостю з Торонто приєдналися «Юнсічовики» Волицької школи з педагогічним колективом.

Марія КОРОЛЬ, голова осередку НРУ сіл Волиця і Комарів, виховник «ЮнСічі» куреня ім. П. Сагайдачного Волицької школи.