Головна Листи Українська греко-католицька церква проводить безстрокову благодійну акцію «Нагодуй бідного»

Українська греко-католицька церква проводить безстрокову благодійну акцію «Нагодуй бідного»

ПРОСТЯГНІМО РУКИ ТИМ, ХТО ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ…

Українська греко-католицька церква проводить безстрокову благодійну акцію «Нагодуй бідного», яка була започаткована Синодом єпископів УГКЦ восени 2020 року. Не припинялася і триває у парафіях УГКЦ на постійній основі. Напередодні Всесвітнього дня бідних, який цього року припав на 14 листопада, Глава УГКЦ Святослав Шевчук закликав вірних долучатися до цієї акції, мета якої – допомогти продуктами харчування потребу­ючим – особам похилого віку, безхатченкам, багатодітним, мало­забезпеченим сім’ям, вдовам, людям з інвалідністю та тим, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Відгукнулися на неї віруючі багатьох парафій Сокальсько-Жов­ківської єпархії, серед них парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Животворящого с. Горбків. Кожен приніс що зміг: макарони, крупи, цукор та інші продукти харчування. Зібрані продукти насто­ятель храму о. Павло Пащук передав в їдальню для потребуючих, яка функціонує при Благодійному фонді «Карітас».

Благодійна акція «Нагодуй бідного» – безстрокова, бо своїми добрими справами й помислами ми прославляємо Господа, допомагаючи бідним і вбогим, виявляємо свою найщирішу любов до Нього.

Блаженніший Святослав закликає усіх нас «простягнути руку тим, хто потребує допомоги» у цей нелегкий час, який нині переживають люди, що потрапили в скрутні життєві обставини. Долучитись до неї може кожен, простягнувши руку допомоги та милосердя ближнім, які перебувають у скрутному становищі, подарувавши їм хоча б іскру людського щастя, добра та любові. Продукти харчування можна приносити у благодійну їдальню БФ «Карітас» або ж у парафії.

Ганна ШКОЛЯР,
жителька с. Горбків.

* * *

Підтримали благодійну акцію й парафіяни собору св. ап. Петра і Павла м. Со­каль. Молодь спакувала та доставила 30 пакунків усім, хто потребує допомоги.