Головна Листи Запрацювала гаряча лінія для збору інформації щодо проблем з поштовою доставкою української...

Запрацювала гаряча лінія для збору інформації щодо проблем з поштовою доставкою української преси

Національна спілка журналістів України створила гарячу лінію для перед­платників, представників поштового зв’язку, редакцій друкованих медіа, на яку можна буде повідомити про порушення, пов’язані з доставкою періодичної преси та непродумане звільнення працівників пошти. Із залученням матеріалів, які буде зібрано, Національна спілка журналістів України спільно з редакторами ЗМІ підготує пропозиції до Уряду.

 

У найбільшому жур­­налістському об’є­д­нанні ситуацію, що склалася в усій Ук­раїні через відсут­ні­сть ефективної спів­праці між редакціями україн­­ських газет та АТ «Укр­пошта», називають критичною. Спілка закли­кала до негайних дій що­до порятунку газет.

Реагуючи на звернення НСЖУ, керівник АТ «Укр­пошта» Ігор Смілян­ський запевнив, що готовий почути кон­структивні, економічно обґрун­товані зау­ва­ження Національної спілки журналістів України.

Для підготовки таких зауважень НСЖУ створила робочу групу, до якої ввійшли редактори друкованих медіа, юристи та фахівці Національної спілки журналістів України. На першому засіданні робочої групи, яке відбулося 25 липня, було ви­рішено створити гарячі лінії з метою збору інформації про проблеми газетярів у роботі з «Укрпоштою» з подальшим обговоренням цих проблем з самою «Укрпоштою», Мініс­терством культури та Офісом Пре­зи­дента України для пошуку ви­ходу з ситуації, що склалася.

«В «Укрпошті» пропонують наводити конкретні факти, по яких необхідно ухва­лювати рішення. На нашу думку, це цілком виправдане побажання. Тому ми працю­ватимемо над тим, щоб максимально зіб­рати звернення з місць», – каже голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Національна спілка журналістів України звертається до редакцій газет з усієї Украї­ни, працівників пошти, голів місцевих гро­мад із проханням повідомляти про факти необґрунтованого, на вашу думку, звільнен­ня працівників пошти у вашому населеному пункту, або про недоправлення вам пе­ред­плачених газети/журналу.

Звертайтесь на нашу гарячу лінію або пи­шіть нам у месенджери. Всі ваші звер­нення буде опрацьовано та долучено до загального проєкту пропозицій, які На­ціо­нальна спілка журналістів України надасть «Укрпошті», Офісу Пре­зидента й Уряду.

Просимо надсилати письмові звернення на електронну пошту:

Контактні телефони гарячої лінії: +380962086788 (дзвінки приймаються по буднях з 10:00 до 17:00, або просимо надсилати повідомлення через месенджери вайбер і телеграм)

Інформаційна служба НСЖУ.