Головна Листи Про невчасну доставку періодики

Про невчасну доставку періодики

І ПРО ДОСТАВКУ ПЕРІОДИКИ

Ви пишете, що запрацювала гаряча лінія, на яку можна повідомляти про невчасну доставку періодики. А чому ви не пишете, як доставляти цю ж періодику?

На відділенні залишили начальника і одну листоношу. Скажіть, будь ласка, як їй одній обійти сім сіл (приклад, з відділення, де пра­цювала). Велосипеда обіцяного п. Смілян­ським вже й ніхто не чекає (чекала 14 років), листоноша яка залишилась уже чекає 10 років. Розрахували трьох листонош з окла­дами (0,4; 0,5; 0,5), а тій, котра залишилася, обі­цяють аж 0,8.

Вона пропрацювала цілий місяць, роз­носячи пенсії і в робочі дні, і в святкові, бо в усі села вчасно не реально добратися. То ще й має пильнувати періодику, щоб вчасно принести.

А може б ви, хтось та й приїхали помогли за 0,8 окладу. А ще товар тягнути (олія, ту­шонка, цукерки, печиво, горошок, кукуру­дза…) Не говорячи про пенсії, звісно ж не вказуючи суму, яку несе.

Підкажіть їй куди звернутися по допомогу, на яку гарячу лінію? До п. Смілянського, в Офіс Президента, не я одна, а всі хочемо пояс­­нення!

Хотіла б ще запитати, на яку гарячу лінію звертатися звільненим листоношам, яким залишилось по року до пенсії, які самотні, які вже не мають здоров’я їхати на заробітки.

Поясніть, для кого закуплені меблі у всі від­ділення, чому ці гроші не віддати на необ­хідне для наших захисників?

Оце все цікавить простий люд! А не всі скарги і звинувачення спихнути на найнижчих.

Надія КВАСНЮК.