Головна Листи Жителі сіл Спасів та Перв’ятичі щиро вдячні водію маршруту «Сокаль-Спасів» Петру Іваневичу

Жителі сіл Спасів та Перв’ятичі щиро вдячні водію маршруту «Сокаль-Спасів» Петру Іваневичу

Основним транспортним сполученням між райцентром та нашим селом є маршрутка «Сокаль-Спасів». Неможливо переоцінити те, наскільки важливим є громадський транспорт для сучасного українського села. Щодня хтось із нас добирається на роботу чи на ринок, школярі-старшокласники – на заняття в Сокаль, щотижня їдуть на навчання та повертаються додому студенти. Більшість з них користується маршруткою.

На маршруті «Сокаль-Спасів» працює водій перевізника «АвтоЛайн» Петро Іваневич – це професіонал, охайний, ввічливий та уважний до пасажирів. Щодня, від самого ранку до пізнього вечора, долає далекий та нелегкий шлях, але його привітність та доброзичливість незмінні. Не один раз пан Петро зупиняв авто на прохання пасажирів десь у селі або чекав, коли хтось добігав. Бувало й таке, що хтось міг що-небудь забути чи загубити в маршрутці – водій не раз передавав знайдені речі власникам. За цей час П. Іваневич став для селян хорошим знайомим, який розуміє їхні потреби та йде назустріч.
Сьогодні ведеться чимало розмов про те, як потрібно будувати Україну. Дехто покладає надії на політиків, але нам варто самим стати будівничими нової держави. Необхідно бути європейцями та патріотами, покращувати своє життя вже сьогодні. Приклад ми можемо брати з Петра Іваневича, який зарекомендував себе доброзичливим, професійним та охайним водієм, салон його маршрутки завжди чистий.

Жителі сіл Спасів та Перв’ятичі щиро вдячні водію маршруту «Сокаль-Спасів» П. Іваневичу за відповідальне ставлення до своєї нелегкої роботи, за уважність та повагу до пасажирів, за людяність, щирість та доброту! Побільше б таких добрих людей і наше життя було б кращим.

Від імені вдячних жителів сiл Спасів та Перв’ятичі депутат районної ради Стефанія МЕДИНСЬКА.