Головна Листи «ЖИВИ, ПРОЦВІТАЙ, МОЯ РІДНА УКРАЇНО!»

«ЖИВИ, ПРОЦВІТАЙ, МОЯ РІДНА УКРАЇНО!»

Під такою назвою в Перемисловичах відбулося святкування 27ої річниці Незалежності України. Напевно, кожен з нас в ці дні замислюється над тим, що ми, як український народ, досягли за 27 років незалежності? Дехто запитує, чи живемо зараз краще, ніж два, п’ять, десять років тому? Чи недаремно ось уже понад чотири роки поспіль хоронимо наших синів, батьків, чоловіків? Мотивація насправді проста – захист власної землі, родини, України. Адже чому вистояв і переміг Майдан? Думаю, бо там усі були єдині, а як відомо, саме в єдності – наша сила! Саме в єдності, мешканці сіл Жужелянської сільської ради, яка налічує чотири села, другий рік поспіль спільно відзначили День незалежності.

Над створенням літературномузичної композиції працювали разом бібліотекарі й завідувачі народних домів сіл Перемисловичі, Жужеляни, Заболоття та Цеблів, вчителі Перемисловицького НВК та його випускники, вчителі Белзької школи, студенти, учні, громадські активісти.

У концертній програмі взяли участь музичні колективи сіл Жужеляни, Перемисловичі та Заболоття. Матеріальну допомогу в організації свята надав сільський голова Володимир Мончук, за що ми йому щиро дякуємо. Також на допомогу прийшов колектив Перемисловицького НВК на чолі з директором Галиною Шурмою. До програми свята входили розваги для дітей, бульбашкове шоу. Тут мала місце і гра у футбол між командами сіл Перемисловичі й Жужеляни. Продовжили свято літературномузична композиція під назвою «Живи, процвітай, моя рідна країно» та козацькі розваги.

На завершення святкового дійства відбулося частування стравами української кухні – козацьким кулішем, борщем, варениками, пампушками, голубцями та іншими смаколиками, які наварилинапекли громадські активісти села та колектив

Перемисловицького НВК. Свято вдалося на славу. Отож залишилося побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня незалежності. Завдяки спільним зусиллям святкове дійство вийшло цікавим та різноманітним, відтак кожен з присутніх знайшов щось цікаве для себе та додав собі гарного настрою.

Віримо, що крок за кроком, мить за миттю, рік за роком – і Україна стане сильною та процвітаючою державою, про яку так мріяли тисячі наших славних предків.

Тетяна МАТВІЙЧИНА,•бібліотекар с. Перемисловичі.