Головна Освіта Червоноградщина цьогоріч нараховує 1400 випускників

Червоноградщина цьогоріч нараховує 1400 випускників

У ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!

Цьогоріч, в умовах війни, 30 червня в закладах освіти України завершується навчальний рік. Вже можна під­сумувати складність і досягнення начального процесу.

Повномасштабне вторгнення росії відібрало можливість повноцінного навчання у мільйонів української молоді. Звуки тривоги, перебування в укриттях, у когось вимушене переселення, дистанційне навчання – все це ми гідно пережили в цьому навчальному році. Не є виключенням і діти Червоноградщини. Адже 1244 учні закладів освіти Червоноградського району перебуває за межами країни та навчались на онлайн-платформах.

Попри воєнний стан у країні в школах відлунали урочистості Останнього дзвоника. Серед наших випускників є багато дітей, батьки котрих зі зброєю в руках захищають Україну від московської навали. Однозначно, що вони не мали би бути позбавлені права отримати документи про освіту, грамоти та інші відзнаки в святковій атмосфері, звісно, за непорушного дотримання усіх норм безпеки. Остаточне рішення бути чи ні шкільній лінійці ухвалювали педагогічні ради спільно з батьківськими комітетами шкіл.

Червоноградщина цьогоріч нараховує 1400 випускників. За результатами навчання 114 випускників отримали золоту медаль, 26 – срібну. У розрізі громад: Белзька – 3 золотих, 2 срібних; Великомостівська – 11 золотих, 2 срібних; Добротвірська – 5 золотих, 1 срібна; Лопатинська – 5 золотих, 3 срібних; Радехівська– 24 золотих, 7 срібних; Сокальська – 28 золотих, 4 срібних; Червоноградська – 38 золотих, 7 срібних.

Хочу побажати випускникам вдалого злету в доросле життя, усім учасникам освітнього процесу мирних канікул і з 1 вересня з новим натхненням приступити до навчання у своїх школах в очному форматі.

Руслана АНТОНЮК,
начальник відділу освіти, культури, релігій та туризму Червоноградської РДА.

 

На фото:Випускники Сокальщини-2023